Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konkurs na najlepsze programy integracyjno-motywacyjne w Krakowie

mpi poland

04.08.2011

W dniu 26 lipca 2011 MPI Poland Club ustaliło warunki partnerstwa w organizacji konkursu na najlepsze programy integracyjno-motywacyjne organizowane na terenie Krakowa. Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta Krakowa - Krakow Convention Bureau.

 


Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych i najbardziej innowacyjnych propozycji programów jakie można zorganizować w Krakowie, aby w oparciu o te propozycje skuteczniej promować region i kreatywnych przedsiębiorców wsród organizatorów spotkań. Do 20 września wszystkie firmy, które będą w stanie przedstawić referencje dla dwóch zorganizowanych w ostatnich 2 latach imprez tego typu w regionie, a 10 wogóle, będą mogły zgłaszać udział swoich pomysłów w rywalizacji, którego nagrodą jest publikacja w katalogu, który promowany będzie przez krakowskie biuro convention w roku 2012.

Szczegółowy regulamin uczestnictwa opublikowany zostanie na stronie KCB przed 15 sierpnia.

To druga edycja konkursu a poprzednia została wysoko oceniona przez profesjonalistów. Zwycięzkie programy promowane były na wszystkich imprezach targowych, na których obecne było Miasto Krakow, z materiałów korzysta również wielu lokalnych hotelarzy pragnących ukazać swoim potencjalnym klientom potencjał możliwości tkwiących w regionie.

 

 

źródło: www.mpiweb.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne