Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

7 września Mikser Biznesowy Branży Konferencyjno-Kongresowej

logo skkp

05.08.2011

Stowarzyszenie "Konferencje i Kongresy w Polsce" zaprasza na Mikser Branży Konferencyjno-Kongresowej, który odbędzie się 7 września 2011 roku w Warszawie w Centrum Kongresowo Wystawienniczym Hotel Gromada Lotnisko.

 

Doroczny IX MIKSER BIZNESOWY Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” odbędzie się  7 września (środa) w godzinach 11:00 – 15:00  w  największym  w Warszawie i jednym z największych w Polsce Centrum Kongresowo - Wystawienniczym - Hotel Gromada Lotnisko w Warszawie, przy ul. 17 Stycznia 32.
Tematem miksera będzie: "Wykorzystanie internetu w sprzedaży ofert konferencyjnych. Portale MICE  jako źródło informacji dla organizatorów spotkań i imprez biznesowych w Polsce”.


Zaproszenie skierowane jest do członków SKKP i przedstawicieli środowisk z którymi współdziałamy: zleceniodawców konferencji, kongresów i eventów, reprezentantów środowisk naukowych i stowarzyszeń zawodowych, Polskiej Organizacji Turystycznej i Regionalnych Organizacji Turystycznych, miejskich Convention Bureaus, Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i  Turystyki, izb hotelarskich i biur podróży, mediów, a także Koleżanek i Kolegów dotąd nie zrzeszonych – słowem: wszystkich zainteresowanych branżą przemysłu spotkań.


Tegoroczne spotkanie branży turystyki bizesowej jest dofinansowane przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej. Mikser biznesowy 2011 objęty jest patronatem branżowym: MICE Poland  i Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, oraz medialnym: TTG, proMice, Meeting Planner i EventMapa.pl, Newsletter MeetingsPoland.pl. oraz Konferencje.pl.

 


Program                                           
-        Godz. 11.00 powitanie uczestników - Prezes SKKP i Dyrektor Hotelu Gromada Lotnisko
-        Godz. 11.15 przedstawienie Gości ze środowisk potencjalnych zleceniodawców konferencji i eventów firmowych.
-        Godz. 11.30 - 12.15 prezentacja  "Wykorzystanie internetu w sprzedaży ofert konferencyjnych."
-        Godz. 12.15 - 12.30 "Potencjał konferencyjny Hotelu Gromada Lotnisko"
-        Godz. 12.30 - 13.15 panel dyskusyjny  " Portale MICE jako źródło informacji dla organizatorów spotkań i imprez biznesowych w Polsce".
-        Godz. 13.15 - dyskusja, pytania, odpowiedzi - otwarta debata na tematy turystyki biznesowej. Po debacie - networking – poznawanie się, budowanie osobistych relacji i wymiana wizytówek;
-        Zwiedzanie obiektu oferującego  15  wielofunkcyjnych sal o powierzchni 6000 m2 - dla zainteresowanych.     

 


 Poczęstunek na patio hotelu sponsorowany przez Hotel Gromada Lotnisko z dodatkowymi atrakcjami i niespodziankami m. in. Voucher na 50 % zniżki na składkę dla nowego członka wspierającego SKKP w 2011 roku; 3 vouchery na składkę członkowską bez wpisowego dla członków zwyczajnych SKKP, którzy podpiszą deklarację podczas miksera, a także inne atrakcje.Upominki ufundowane są przez sponsorów.

 

 

źródło: http://www.skkp.org.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne