Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Praca Event Managera Techniki motywacyjne

targi event w warszawie

22.08.2011

Co Event Manager powinien wiedzieć, by łatwiej orientować się w potrzebach podwładnych i skuteczniej ich motywować? W jaki sposób identyfikować kompetencje i stopień motywacji pracowników? Jaki wpływ na proces zarządzania zespołem ma inteligencja emocjonalna?

 

 

Będzie się można tego dowiedzieć podczas bezpłatnych warsztatów „Praktyczne zastosowanie menedżerskich technik motywacyjnych w pracy Event Managera”  przygotowanych przez Dom Szkoleniowy JS.  Warsztaty odbędą się pierwszego dnia III Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011 - 5 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na targi jest bezpłatny pod warunkiem dokonania rejestracji na www.targievent.pl/rejestracja.


- Zorganizowanie udanego eventu wymaga sprawnej współpracy wszystkich osób zaangażowanych w jego przygotowywanie. Dlatego tak istotna jest rola Event Managera, który potrafi koordynować i nadzorować wszelkie działania na etapie planowania oraz realizowania różnorodnych imprez, a także w taki sposób zarządzać pracownikami, by wspólnie osiągnąć zamierzony cel. Dobry Event Manager musi również wiedzieć, co robić, gdy pod presją czasu czy w wyniku stresu podwładni tracą zapał do pracy. Taką cenną wiedzę z zakresu skutecznego motywowania pracowników będzie można zdobyć właśnie podczas warsztatów organizowanych na Targach Event – mówi Dawid Chłopik, Project Manager Targów Event.

Skuteczne zarządzanie ludźmi
Warsztaty „Praktyczne zastosowanie menedżerskich technik motywacyjnych w pracy Event Managera” poprowadzi trener z wieloletnim doświadczeniem, Piotr Zboiński z Domu Szkoleniowego JS. Opowie o psychologii działania grup, zasadach procesu i myślenia grupowego. Uczestnicy warsztatów poznają podstawy psychologii motywacji dla menedżerów, dowiedzą się również jakie są najbardziej typowe błędy w motywacji i jak ich unikać. Ekspert omówi także profile osobowości pracowników i doradzi, jakie techniki motywacji do nich zastosować. Ponadto poruszona zostanie kwestia budowania zaufania i otwartości w relacjach z podwładnymi jako jeden ze sposobów zarządzania zespołem. Nie zabraknie również informacji na temat asertywnej komunikacji w kontaktach  z podwładnymi i modelu komunikacyjnym von Thurna -  klucza do skutecznej komunikacji.

Po pomysły na Event
Na Targach Event można znaleźć szeroką ofertę produktów i usług oraz wiele pomysłów i rozwiązań niezbędnych w przygotowywaniu różnego rodzaju imprez. W targach uczestniczą przedstawiciele firm eventowych, agencji reklamowych i PR, a także przedstawiciele samorządów odpowiedzialni za przygotowywanie wydarzeń w miastach, gminach i powiatach.  Impreza skupia także organizatorów wydarzeń firmowych, sportowych, targowych, politycznych, naukowych, artystycznych czy społecznych. Przez dwa dni targów, w czterech sektorach tematycznych: rozrywki, bezpieczeństwa i porządku, technik oraz obiektów eventowych, zaprezentowana zostanie szeroka oferta najnowszych produktów i usług. Ponadto w tym roku Targom Event 2011 będzie towarzyszyła niezależna impreza - Targi WorldHotel 2011, dzięki której zwiedzający będą mieli szansę poznać również ofertę dla hotelarstwa, a wystawcy - zaprezentować swoje propozycje przedstawicielom rynku HoReCa.

Bezpłatny wstęp z rejestracją on-line
W warsztatach dla Event Managerów można uczestniczyć bezpłatnie, konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na www.targievent.pl. Wszystkich zwiedzających targi obowiązuje rejestracja na miejscu lub on-line. Do 3 października trwają zapisy na stronie www.targievent.pl/rejestracja uprawniające do bezpłatnego wstępu na Targi Event 2011, a także WorldHotel 2011. Osoby, które nie skorzystają z możliwości zapisu przez Internet, a zarejestrują się na miejscu, są zobowiązane do zakupu biletu w cenie 30 zł za każdy dzień jej trwania. Bilet z Targów Event upoważnia także do zwiedzania Targów WorldHotel 2011 i uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących. Więcej informacji na www.targievent.pl.
 


źródło: www.targievent.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne