Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Konkurs! Najlepsze obiekty konferencyjne 2019 roku


Konkurs! Najlepsze obiekty konferencyjne 2019 roku

Konkurs! Najlepsze obiekty konferencyjne 2019 roku

Trwa nabór zgłoszeń do corocznego konkursu MP Power Awards®, w którym wyróżnione zostaną również obiekty z potencjałem do organizacji wydarzeń różnego typu. Organizatorem konkursu jest portal branży eventowej – MeetingPlanner.pl, partnerem – platforma konferencje.pl.

Tylko do 21 lutego można zgłosić swój obiekt w konkursie branży eventowej MP Power Awards®, którego celem jest docenienie miejsc o wyjątkowym potencjale do organizacji eventów i konferencji oraz współpracy z klientem biznesowym.

Jury konkursu MP Power Awards® poszukuje najlepszych obiektów w kategoriach:
- miejsce eventowe
- hotel eventowo-konferencyjny
- hotel biznesowy
- obiekt wielofunkcyjny
- obiekt unikatowy
- premiera.

W MP Power Venue swoją ofertę mogą zaprezentować: hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem.

Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania zaprojektowane pod kątem branży MICE, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

Elementem, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie, jest audyt przeprowadzony przez firmę Z–Factor, partnera tej części konkursu.
W ramach badania zostanie przeprowadzona analiza procesu sprzedażowego oraz procesu odpowiedzi na zapytania organizatorów spotkań, funkcjonalność strony internetowej obiektów oraz ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń. Każdy nominowany obiekt po zakończeniu konkursu otrzymuje od audytora – firmy Z-Factor dostęp do systemu online ze szczegółową analizą swojego wyniku

– Udział w konkursie MP Power Awards to możliwość zaprezentowania oferty swojego obiektu zarówno jurorom, jak i środowisku eventowemu. Jury tworzą praktycy – organizatorzy wydarzeń oraz osoby decydujące o wyborze obiektów z agencji eventowych, korporacji czy stowarzyszeń. Jest to także jedyny konkurs, w którym obiekty oceniane są przez profesjonalnych producentów eventów. Nominacje i nagrody w MP Power Awards stanowią zatem wiarygodną rekomendację – podkreśla Sylwia Banaszewska, prezes zarządu MeetingPlanner.pl.

Obiekty mogą także zgłaszać swoje działania i projekty związany z ekologią czy odpowiedzialnością społeczną biznesu do nagrody specjalnej „Zrównoważony rozwój w branży eventowej”. Nagroda specjalna w tej dziedzinie zostanie przyznana w konkursie po raz pierwszy.

Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com.
Jak zgłosić obiekt do MP Power Awards®: www.mppowerawards.com/jak-sie-zglosic/#venue

Uczestnicy konkursu otrzymują zaproszenie na finałową galę – MP Power Night, która odbędzie się 24 kwietnia 2020 r. w Muzeum Polin w Warszawie.

Celem MP Power Awards® jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości branży. Konkurs MP Power Awards tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej. Konkurs jest organizowany przez MeetingPlanner.pl po raz ósmy. Rozstrzygnięcie MP Power Awards nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2020.