Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konkursy z nagrodami podczas Forum Branży Evenowej Evential 2016

forum branży eventowej evential logo konferencje warszawa

26.11.2015

800 uczestników i ok. 200 dostawców spotka się już 14 stycznia 2016 r. w Warszawie podczas Forum Branży Eventowe. Oprócz sesji networkingowych, paneli i wystąpień eksperckich oraz after party na gości czekają także konkursy z nagrodami.


Goście Forum to przede wszystkim przedstawiciele przedsiębiorstw zlecających organizację eventów, działów HR, sprzedaży, zakupów, komunikacji, a także agencji eventowych i PR. Zaplanowano również strefę dostawców, wśród których pojawią się przedstawiciele obiektów, firm cateringowych, obsługi technicznej, firm oferujących atrakcje, gadżety, infrastrukturę eventową oraz usługi okołoeventowe

 

Podczas wydarzenia odbędą się dwa konkursy dla uczestników. W pierwszym z nich do wygrania jest pobyt w hotelu Event Zdrój o wartości 1200 zł. Wystarczy polubić profil Forum Branży Eventowej na Facebooku, zarejestrować swój udział do 30 listopada 2015, a w tracie Forum zaproponować temat wykładu na kolejną edycję. W drugim konkursie zdobyć można nagrodę i statuetkę Top Event 2015 w trakcie oficjalnej części After Party Forum Branży Eventowej. Jest to konkurs branżowy na najciekawszy event 2015 roku. Każdy zadowolony klient, uczestnik lub organizator wydarzenia może zgłosić wartą zainteresowania realizację. Jedynym warunkiem jest to, żeby osoba zgłaszająca, a także przynajmniej jedna z firm realizujących event była uczestnikiem Forum.

 

Forum Branży Eventowej 2016 odbędzie się 14 stycznia 2016 r. w MT Polska (zobacz) w Warszawie. Organizatorem Forum jest spółka Evential. Serwis konferencje.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne