Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Konkursy z nagrodami podczas Forum Branży Evenowej Evential 2016


Konkursy z nagrodami podczas Forum Branży Evenowej Evential 2016

Konkursy z nagrodami podczas Forum Branży Evenowej Evential 2016Na zdjęciu: forum branży eventowej evential logo konferencje warszawa

800 uczestników i ok. 200 dostawców spotka się już 14 stycznia 2016 r. w Warszawie podczas Forum Branży Eventowe. Oprócz sesji networkingowych, paneli i wystąpień eksperckich oraz after party na gości czekają także konkursy z nagrodami.

Goście Forum to przede wszystkim przedstawiciele przedsiębiorstw zlecających organizację eventów, działów HR, sprzedaży, zakupów, komunikacji, a także agencji eventowych i PR. Zaplanowano również strefę dostawców, wśród których pojawią się przedstawiciele obiektów, firm cateringowych, obsługi technicznej, firm oferujących atrakcje, gadżety, infrastrukturę eventową oraz usługi okołoeventowe

Podczas wydarzenia odbędą się dwa konkursy dla uczestników. W pierwszym z nich do wygrania jest pobyt w hotelu Event Zdrój o wartości 1200 zł. Wystarczy polubić profil Forum Branży Eventowej na Facebooku, zarejestrować swój udział do 30 listopada 2015, a w tracie Forum zaproponować temat wykładu na kolejną edycję. W drugim konkursie zdobyć można nagrodę i statuetkę Top Event 2015 w trakcie oficjalnej części After Party Forum Branży Eventowej. Jest to konkurs branżowy na najciekawszy event 2015 roku. Każdy zadowolony klient, uczestnik lub organizator wydarzenia może zgłosić wartą zainteresowania realizację. Jedynym warunkiem jest to, żeby osoba zgłaszająca, a także przynajmniej jedna z firm realizujących event była uczestnikiem Forum.

Forum Branży Eventowej 2016 odbędzie się 14 stycznia 2016 r. w MT Polska (zobacz) w Warszawie. Organizatorem Forum jest spółka Evential. Serwis konferencje.pl jest patronem medialnym wydarzenia.