Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Krzysztof Celuch ponownie doceniony!

12.10.2012

Krzysztof Celuch, jeden z młodszych a jednocześnie jeden z najbardziej docenianych i rozpoznawalnych na świecie przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań, otrzymał kolejne wyróżnienie!

 

 

 

Podczas odbywających się w dniach 7-10  października w Las Vegas Targów Imex America Krzysztof Celuch, kierownik PCB POT uhonorowany został przez międzynarodowe jury prestiżowej organizacji Convention Industry Council.

Wyróżnienie Pacesetters Award przyznawane jest osobom, które w wyjątkowy sposób zaangażowane są w rozwój międzynarodowego przemysłu spotkań. Jedną z kategorii nagrody jest "Young Professionals" skierowana do osób, które inicjują zmiany zmierzające do rozwoju branży spotkań oraz reprezentują profesjonalizm i działają zgodnie z zasadami etyki biznesu.

Do nagrody Krzysztof Celuch został nominowany przez CEO stowarzyszenia ICCA - Martina Sirka. - Krzysztof zaangażował się w rozwój przemysłu spotkań w Polsce, gdzie zapewne ciężko tworzyć nowe projekty młodemu liderowi rozwijającej się branży. To było dla nas najcenniejsze w tej nominacji. Dzieli się wiedzą i stara sie wykraczać poza granice, co również doceniamy – komentuje osiągnięcia Celucha Martin Sirk CEO, ICCA.


Krzysztofowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


źródło: www.pot.gov.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne