Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Starwood Hotels & Resorts tworzy centralne biuro sprzedaży na Polskę

Magdalena Rybicka

10.10.2012

Hotelarska sieć, która zarządza w Polsce sześcioma obiektami - Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz Westin i Bristol w Warszawie - stworzyła centralne biuro sprzedaży dla segmentu klientów konferencyjnych i wyjazdów integracyjnych oraz turystyki indywidualnej i grupowej.

Nowy dział będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług sześciu hoteli, które oferują łącznie ponad 1500 pokoi oraz 61 sal konferencyjnych o całkowitej powierzchni ponad 6 tys. mkw. - Nowy zespół to odpowiedź na potrzeby rynku. To struktura, która znacząco wzmocni działy sprzedaży znajdujące się w poszczególnych hotelach, ale również będzie wygodnym rozwiązaniem dla naszych klientów – kontaktując się z jedną osobą otrzymają komplet informacji na temat usług  sześciu obiektów w czterech miastach – powiedziała Natascha Mauthner, dyrektor sprzedaży i marketingu sieci Starwood Hotels & Resorts w Polsce.

Na czele czteroosobowego zespołu stanęła Magdalena Rybicka, która posiada ponad ośmioletnie doświadczenie zdobyte w działach sprzedaży międzynarodowych hoteli. Rybicka raportuje bezpośrednio do Nataschy Mauthner. Do centralnego biura sprzedaży sieci Starwood Hotels & Resorts w Polsce dołączyli również Agnieszka Gad, Tomasz Murawski oraz Agnieszka Fiszer.

Magdalena Rybicka zanim dołączyła do zespołu Starwood Hotels & Resorts związana była ze spółką EURO 2012 Polska, w której odpowiadała za projekt zakwaterowania dla UEFA EURO 2012. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i  Polityczne oraz Uniwersytetu Karlstad w Szwecji, gdzie studiowała ekonomię. Wolny czas spędza na paralotni, snowboardzie lub podróżując po odległych zakątkach świata.

źródło: www.starwoodhotels.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne