Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    Które hotele mają najlepsze usługi spa? Znamy laureatów konkursu Perfect SPA Awards 2023


Które hotele mają najlepsze usługi spa? Znamy laureatów konkursu Perfect SPA Awards 2023

Które hotele mają najlepsze usługi spa? Znamy laureatów konkursu Perfect SPA Awards 2023Na zdjęciu: Które hotele mają najlepsze usługi spa? Znamy laureatów konkursu Perfect SPA Awards 2023

Polskie Oskary SPA i Wellness po raz 13. zostały przyznane podczas uroczystej Gali Perfect SPA Awards 2023. Między laureatami znalazły się również hotele, które mogą się pochwalić najwyższą jakością usług w tej kategorii. Kto został nagrodzony?

13. edycja konkursu Perfect SPA Awards 2023 tym razem gościła w Marriott Warsaw Hotel, Warszawa. Organizowane od kilkunastu lat wydarzenie jest wyjątkową okazją do wyróżnienia wiodących hoteli i day SPA, a także profesjonalnych marek i firm działających w obszarze beauty, medical, SPA & Wellness. Nie inaczej było 20 marca. W przestrzeniach hotelu Marriott zebrali się przedstawiciele branży oraz osoby zainteresowane nowinkami oraz rozwojem wysokich jakościowo usług SPA.

Uroczystej inauguracji gali dokonał Rafał Szmytke, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Wydarzenie poprowadził Conrado Moreno, a wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Laura Breszka, Sławomir Doliniec, Katarzyna Glinka, Anna Głogowska, Paulina Holtz, Kamila Kamińska, Małgorzata Pieczyńska czy Magdalena Wołłejko. 

Gala Perfect SPA Awards 2023 prezes POT

„Od kilku lat, w ramach konkursu, prezentujemy marki i firmy, bez których rynek SPA & Wellness nie mógłby funkcjonować, a wizyta w hotelu ograniczałaby się do noclegu. To one sprawiają, że kiedy znajdziemy się w hotelu SPA lub odwiedzimy miejskie day SPA, wizyta ta przeradza się w wyjątkowe, zmysłowe doznania, które zostają z nami na długo. W tym roku zgłoszeń do tej części konkursu Perfect SPA Awards było wyjątkowo dużo. Wśród laureatów mamy wiele nowości, w tym produkty prawdziwie innowacyjne. Świadczy to o stałym, dynamicznym rozwoju branży i znaczącej roli, jaką odgrywa ona w naszym codziennym życiu” – powiedziała Katarzyna Sołtyk, prezes Wydawnictwa Semana, organizatora konkursu.  

Gala Perfect SPA Awards 2023 hotel Marriott

W trwającym 8 miesięcy głosowaniu internetowym na portalu SPAeden.pl. zgłoszonych zostało 266 obiektów – hoteli i Day SPA. Wyłoniono blisko 90 finalistów,
spośród których 11-osobowa Kapituła Konkursu oraz głosujący internauci (którzy oddali ponad 31 000 głosów), wskazała 45 laureatów. Największym zainteresowaniem internautów cieszyły się hotele SPA w górach, co pokazuje, jak bardzo rozwija się oraz popularny jest ten segment na południu naszego kraju.

 Gala Perfect SPA Awards 2023 nagrody

Oto wyniki:

Głosowanie internetowe – wybór gości

Głosowanie kapituły – wybór ekspertów

Tytuł Best SPA otrzymał Manor House SPA – Pałac Odrowążów w Chlewiskach, który tego dnia odebrał dwie zasłużone statuetki, również dla Najlepszego SPA dla dorosłych.

Gala Perfect SPA Awards 2023

Gala Perfect SPA Awards 2023

Gala Perfect SPA Awards 2023

Gala Perfect SPA Awards 2023

Serdecznie gratulujemy tegorocznym zwycięzcom!

Fot. AKPA