Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

LOTem w dwie godziny z Krakowa do Gdańska


18.06.2010

LOT planuje otworzyć tanie połączenia krajowe. Od lipca podróż z Krakowa do Gdańska samolotem może kosztować tylko 70 zł. Będzie więc nie tylko szybciej, ale również taniej.

 

 


Żeby z Trójmiasta dostać się do Krakowa trzeba w pociągu spędzić ponad 8 godzin i zapłacić około 130 zł. W wersji oszczędnościowej – prawie 12 godzin, a portfel uszczuplimy o około 70 zł.

Konkurencją dla PKP ma być LOT, który planuje uruchomić 15 tras krajowych w niskich cenach. Z początku pasażerowie będą mogli korzystać ze starszych typów samolotów jak ATR i embraer ale od nowego roku również nowe maszyny będą obsługiwały tanie trasy lokalne.

Na razie wiadomo, że połączone ze sobą zostaną Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Bydgoszcz i Łódź. Pomiędzy tymi miastami będzie można podróżować bez przesiadki w Warszawie, co do tej pory było koniecznością, przez co podróz o wiele się wydłużała.

Jednak sukces przedsięwzięcia w pełni zależny jest od wsparcia, które LOT ma otrzymać od samorządów lokalnych z budżetów przeznaczonych na promocję regionów.


źródło: na podstawie www.portalsamorzadowy.pl

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne