Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Podsumowanie spotkania MPI Late Spring Networking Event


21.06.2010

Ostatnie spotkanie przed wakacjami pod auspicjami MPI Poland Club, zgromadziło zainteresowanych organizatorów podróży motywacyjnych, przedstawicieli hoteli, aby wspólnie poruszyć istotny temat w dzisiejszych czasach „Etykę pracy w branży spotkań”.

 

Na to późnowiosenne spotkanie, które odbyło się 17 czerwca w Krakowie, MPI Poland Club wybrało znaczące miejsce w jednej z sal Urzędu Miasta Krakowa, dzięki gościnności Kraków Convention Bureau.

 

Prezentację poprowadziła Agnieszka Słowik – Incentive Tours Director, Flower Travel oraz Agnieszka Wróblewska – właściciel Adventure Travel. Poruszyły one istotne tematy z którymi zmagają się na co dzień organizatorzy podróży motywacyjnych oraz wszystkie inne podmioty w branży - zarówno hotele, pośrednicy usług, jak i firmy korporacyjne.

 

Podkreślano wagę budowania solidnych fundamentów swojej firmy jako podstawowego narzędzia zabezpieczania własnych interesów. Prowadzące wskazywały przykłady takie jak: budowanie systemu wynagrodzeń dla pilotów, zależnego od wyniku ankiet satysfakcji uczestników imprezy, przy kredytowaniu konieczność podania rekomendacji od trzech firm, z którymi się dotychczas współpracowało na zasadach kredytowych, czy przedstawienie do akceptacji klienta dokładnego programu imprezy aby zminimalizować szanse wyłudzeń reklamacyjnych. Pojawiła się również kwestia wymuszania na mniejszych firmach kredytowania korporacji.


Innym palącym problemem, jaki ciągle budzi kontrowersje jest sytuacja podkradania klientów, czy przechwytywania baz danych klientów, w przypadku rozstawania się pracownika z firmą. W czasie spotkania uczestnicy otrzymali również do rozwiązania case study danych sytuacji i mieli wskazać sposoby, jak zachować się wobec nieprzewidywalnych i trudnych problemów.


Kameralna formuła spotkania stworzyła uczestnikom okazję do wymiany zdań i poglądów, co skutkowało przedłużeniem się spotkania o kilkadziesiąt minut. Uczestnicy postanowili stworzyć listę nierzetelnych podwykonawców i wymieniać się wspólnie doświadczeniami, oraz wskazywać złe praktyki w branży, czego efektem będzie forum stworzone na stronie internetowej www.mpiweb.pl .


Na koniec rozmowy przeniosły się w kuluary, gdzie uczestnicy gorąco dyskutowali podczas bogatego koktajlu jaki przygotował dla wszystkich uczestników Kraków Convention Bureau działający w strukturach Urzędu Miasta Krakowa.

 

MPI Poland Club pragnie podziękować patronom spotkania:
Kraków Convention Bureau
MICE Poland
Konferencje.pl
 

 

źródło: www.mpiweb.pl (PR)
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne