Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warszawa zbliża w Noc Warsa i Sawy


21.06.2010

23 czerwca 2010 w warszawskim Parku Szczęśliwickim w godz. 18.00-ok.24.00 odbędzie się po raz drugi otwarta impreza plenerowa dla 3 pokoleń dorosłych warszawiaków pt. „Kwiat Paproci – Noc Warsa i Sawy”.

 

 

 

Wyjątkowe warszawskie zespoły muzyczne, tańce na dechach, całuśne jabłuszka, poszukiwanie drugiej połówki serca, pierwsza pomoc, Jarmark Literatury Użytecznej, warszawska Ściana Poezji, finał gry miejskiej, konkursów filmowego i na wyznanie miłosne, nordic walking, badminton, bikesteppery, gra w bule, stoiska z atrakcjami, wyjątkowe jedzenie i słodycze i wiele innych atrakcji czeka na singli, pary i grupy znajomych pod hasłem WARSZAWA ZBLIŻA (a szczególnie tego wieczoru!)...

Kolacja w parku w najkrótszą noc w roku. Bo Warszawa zbliża.

Dobra zabawa poprzez nawiązanie – w sposób lekki i przystępny – do symboliki słowiańskiego święta za pomocą dostępnych nowoczesnych środków, które połączą trzy pokolenia dorosłych warszawiaków. Tego wieczora warto zaplanować kolację w parku pod gołym niebem, atrakcją będą warszawskie flaczki, jagniak z rusztu oraz – na deser – kultowa warszawska wuzetka i najnowsze warszawskie ciastko: zygmuntówka.

Stare i nowe – tradycja, kultura, sztuka. Bo Warszawa zbliża.
Celem imprezy jest subtelna synergia, przenikanie, łączenie: słowiańszczyzny i współczesności, tradycyjnych i nowoczesnych sztuk wizualnych, kultury i biznesu. Założeniem jest skupienie warszawiaków na nietuzinkowych, mniej znanych propozycjach programowych, w tym z zakresu kultury, sztuk pięknych oraz miejskiej rekreacji ruchowej. Połączenie ze współczesnością tego, co najlepsze w tradycji i warte pielęgnowania, a powoli zapominane: plecenie wianków, wróżby, śpiewanie przy ognisku… Szczególne miejsce zajmuje na imprezie sztuka, i to w jej rozmaitych aspektach: przygotowano Jarmark Literatury Użytecznej, czyli stanowisko z poezją i prozą bez ani jednej książki, Ścianę Poezji dla piszących do szuflady, pokazy charakteryzatorskie oraz finały konkursów, które towarzyszą przygotowaniom do imprezy od kilku tygodni: filmowego WAWA O STU LICACH oraz na wyznanie miłosne, który jest kontynuacją konkursu ubiegłorocznego. Impreza przypomni Warszawie starą tradycję „tańców na dechach”, które z pewnością pamiętają najstarsi mieszkańcy stolicy - bezpłatne lekcje i pokazy tanga argentyńskiego, salsy, capoeiry i in.

Miłość przede wszystkim. Bo Warszawa zbliża.

Specjalną atrakcją będą połówki serc i całuśne jabłuszka – dla zakochanych przyszłych i obecnych, jako kontynuacja ubiegłorocznej zabawy bijącej rekordy popularności. Bardziej nieśmiali uczestnicy mogli przez trzy tygodnie poprzedzające imprezę publikować anonimowo wyznania miłosne na stronach imprezy, biorąc tym samym udział w konkursie na wyznanie miłosne. Wręczenie atrakcyjnych nagród dla par nastąpi późną nocą podczas imprezy.
Organizatorzy pomyśleli także o singlach. Symboliczna połówka kwiatu paproci – wisior specjalnie zaprojektowany tylko na tę jedną noc jeszcze w ubiegłym roku (z okazji I edycji tej imprezy), będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich poszukujących swojej drugiej połówki. Single z połówkami wisiorka na szyjach będą mogli szukać dopasowanej do swojego wisiorka jego drugiej idealnie pasującej części na… szyjach innych przybyłych uczestników imprezy. Osoby które przyjdą z ubiegłorocznym wisiorkiem i swoją prawdziwą drugą połową spotkaną w minionym roku, mają szansę otrzymać brakującą połówkę wisiorka z ubiegłorocznych modeli.

Miejska rekreacja i sport. Bo Warszawa zbliża.
Mieszkańcy Warszawy i okolic, którzy przyjdą na KWIAT PAPROCI - NOC WARSA I SAWY znajdą również osobne sekcje rekreacyjne. Szczególnym wydarzeniem będzie II Zlot Entuzjastów NORDIC WALKING. Będzie można skorzystać z bezpłatnej lekcji „ABC” i wziąć udział we wspólnym przemarszu z kijami przez park. Wielka atrakcją staną się prawdopodobnie bikesteppery (zwane także citystepperami) – rodzaje roweru bez siodełka z wmontowanym znanym z fitness stepperem zamiast tradycyjnych pedałów – rozwiązanie komunikacyjne dla dbających o linię ekologów i fanów świetnej zabawy. Listę atrakcji sportowych i rekreacyjnych dopełniają bule (in. petanque) - coraz popularniejsza w Warszawie starożytna „gra w kulki”, widowiskowe pokazy badmintona i blackmintona oraz zawody z… siekierką, młotkiem i lotkami.

 

 

źródlo: www.latawiec.eu (PR)

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne