Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Magdalena Jabłońska - nowy Dyrektor Zarządzający SBE

magdalena jabłońska

27.10.2011

Magdalena Jabłońska została nowym Dyrektorem Zarządzającym Stowarzyszenia Branży Eventowej. Do jej obowiązków będzie należała kontynuacja misji SBE, koordynacja i realizacja wytyczonej strategii oraz umacnianie pozycji SBE w branży.

 

 


Związana z SBE od 2010 roku, Magdalena Jabłońska pełniła do tej pory funkcję PR Managera. Jej obowiązki przejmie Gabriela Sobiech.
Paulina Dmitruk, dotychczasowa Dyrektor, nadal będzie współpracować z SBE, koordynując organizację wydarzeń kulturalnych.
Do zespołu SBE dołączyła także Agnieszka Ciesielska, która objęła funkcję Event Managera SBE.
 

 

Magdalena Jabłońska
Dyrektor Zarządzająca SBE

Freelancer. Z wykształcenia filolog języka francuskiego. Przez ponad 9 lat walczyła z przestępczością zorganizowaną w ramach Attachatu Celnego przy Ambasadzie Republiki Francji, organizowała szkolenia i konferencje dla służb operacyjnych z zakresu ochrony dziedzictwa narodowego oraz walki z piractwem i podróbkami. Eventy dla kobiet organizuje od 2005, współpracując przy kiermaszach i pokazach mody, konferencjach, spotkaniach networkingowych i warsztatach edukacyjnych.  W latach 2008-2011 działała ściśle z agencją Marketing & Advertising House, gdzie była odpowiedzialna za kontakty z mediami, kreację i realizację eventów autorskich i kulinarnych. Tłumacz języka francuskiego. Ma słabość do rowerów holenderskich, sztuk teatralnych, kryminałów i turystyki kulinarnej. Ze Stowarzyszeniem Branży Eventowej związana jest od 2010, gdzie do tej pory pełniła funkcję PR Managera.


Agnieszka Ciesielska
Event Manager SBE


Od ponad 10 lat działa aktywnie jako Event i Project Manager, współpracując m.in.  z UEFA Events, PZU, PKN Orlen, Nissan Europe, przygotowując różne realizacje od konferencji prasowych, poprzez wyjazdy integracyjne, targi, koncerty, pikniki czy gale. Dziś rozwija także własne autorskie projekty razem z Incentive Concept SA. Ukończyła Executive MBA, wcześniej Zarządzanie i Marketing oraz Turystykę i Rekreację . Prywatnie zajmuje się nagrywaniem i montażem mini-produkcji filmowych z realizowanych imprez i wyjazdów zagranicznych. Organizator korporacyjnych akcji „Oddam krew”, zbiórki odzieży dla powodzian, rokroczny wolontariusz w Odysei Umysłu. W chwilach wytchnienia chętnie zwiedza z plecakiem świat. Uwielbia dalekie podróże niekoniecznie w popularne miejsca. Zimą deklarowana pasjonatka narciarska, a od niedawna również snowboardzistka. Otwarta osobowość lubiąca pracę z ludźmi. 

Gabriela Sobiech
PR Manager SBE

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Technische Universität Berlin, Masterstudiengang Wirtschaftsmarketin. Właścicielka agencji Hada PR zapewniającą obsługę Media Relations oraz organizację wydarzeń specjalnych. Z branżą eventową związana od początku kariery zawodowej, zarówno po stronie korporacji, agencji reklamowych, PR-owych oraz jako freelancer przy realizacji projektów o charakterze lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Po godzinach z zapałem żegluje w najdalsze zakątki świata.źródło: www.sbe.org.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne