Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Majowe warsztaty SBE

Stowarzyszenie Branży Eventowej Warsztaty

19.04.2011

Specyfika obsługi cateringowej branży spotkań oraz lasery i ich zastosowanie podczas eventów - to tematy ostatniej odsłony warsztatów zapoczątkowanych w zeszłym roku przez Stowarzyszenie Branży Eventowej : „Kierunek na event”. 


Podczas spotkania, które zaplanowano na 17 maja 2011 w Mazurkas Conference Center, będzie można dowiedzieć się, jakie istnieją warianty cateringu podczas eventu, a także na czym polega specyfika obsługi podczas większych wydarzeń, ich koordynacja od strony kuchni i jakie dania najlepiej się komponują z małymi, a jakie z dużymi eventami.

A pozostając w dziedzinie zmysłów, skierujemy swój wzrok na światło. Poznając zagadnienia z dziedziny nowych technologii, odkryjemy jak wykorzystać lasery na naszych eventach, co zrobić by efekt był powalający i pozostał na długo w pamięci naszych gości.

Świetlne inspiracje zakończą cykl. Nowy, zatytułowany „Orbita eventu” poświęcony będzie zagadnieniom warsztatu organizacyjnego event managera. Będzie można zdobyć wiedzę związaną z organizacją eventu od strony planowania i obsługi. Zajęcia zostaną podzielone na cztery spotkania, na których dowiemy się z jakich narzędzi i programów korzysta event manager,   jak planować event i jak przedstawić go klientom, jak tworzyć plany rezerwowe,  jak promować wydarzenia masowe, a jak zamknięte. Mowa będzie o współpracy z podwykonawcami, o metodach briefowania i budowania relacji oraz o tym jak dostosować system współpracy na linii klient- Event Manager. Dowiedzieć się będzie można jakie są źródła wiedzy Event Managera, jakie panują trendy i skąd czerpać inspiracje.
 

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) - zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży Standardów działania z klientami i kontrahentami. Członkom Stowarzyszenia udostępnia platformę wymiany doświadczeń, bazę kontaktów, narzędzia pomocne w codziennych działaniach. Organizuje targi branżowe, szkolenia, warsztaty, spotkania networkingowe, panele dyskusyjne, itp.

Dodatkowych informacji udziela:
Paulina Dmitruk
Tel.: 508 107 041
Email: paulina.dmitruk@sbe.org.pl


źródło:  www.sbe.org.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne