Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Najważniejsza konferencja hotelarska 2011 już 11-12 maja w Warszawie!

konferencje w  warszawie

20.04.2011

Czy hotel w Polsce to wciąż dobry pomysł na biznes? Jak ustalać ceny w hotelarstwie? Jak pozyskiwać kapitał na inwestycje hotelowe? Czy umowy, które na co dzień stosują hotele są zgodne z prawem i dobrze chronią interesy obiektu?

Już 11 i 12 maja 2011r., w hotelu Gromada Okęcie odbędzie się najważniejsza w tym roku konferencja hotelarska: „Między kryzysem a boomem w hotelarstwie” oraz „Bezpieczny Hotel 2012”. To wyjątkowe wydarzenie to połączenie wiedzy, praktyki i doświadczenia najlepszych mówców w branży.

 

Hotelarze szukają metod optymalizacji kosztów i maksymalizacji przychodów. Ta konferencja dostarczy wiedzy i narzędzi, które pomogą w codziennej pracy hotelu i ułatwią grę rynkową, poprawiając wyniki. Inwestorom zaś pokaże perspektywy i możliwości branży na najbliższe lata a hotelarzom: gdzie i kiedy może pojawić się konkurencja.

Podczas drugiego dnia konferencji poruszony zostanie bardzo ważny temat bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo hotelu to nie: patrzący w ekrany emeryci i przycisk antynapadowy w recepcji. Niezadowolony klient może narobić więcej szkód i kłopotów niż „złodziejaszek”. Podobnie może zaszkodzić pracownik. Zła umowa, luki w procedurach, niewiedza - zawsze kosztują więcej. Dobry hotel to bezpieczny hotel.

Organizatorzy i Partnerzy konferencji zapowiadają: „To będą wartościowe 2 dni esencjonalnej wiedzy i praktyki dla każdego hotelarza!”

 

Dodatkowych informacji udziela:

Radosław Rychlik
tel: +48 604 120 856
e-mail: r.rychlik@radarevents.pl


źródło:  www.e-hotelarstwo.com (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne