Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Marriott stworzył nową markę


15.06.2010

EDITION to nowa, luksusowa marka, która powstała w wyniku współpracy sieci Billa Marriotta - Marriott International z Ianem Schragerem.

 

 

 


Doświadczenie, autentyczność i oryginalność, które cechują Schragera, w połączeniu z globalnym zasięgiem Marriotta sprawią, że nowa marka stanie się perełką na rynku hotelarskim. To próba przekroczenia granic a tym samym wkroczenie na zupełnie nowy poziom.

EDITION jest czymś całkowicie oryginalnym. To pierwsze lifestylowe hotele, których zadaniem jest ustanowienie nowego standardu na najbliższe dziesięciolecia.

Pod nową nazwą skrywają się hotele nowej generacji, które charakteryzuje przede wszystkim innowacyjność i niepowtarzalność. Rozwój nowej marki zapoczątkuje hotel w Waikiki, którego otwarcie planowane jest na jesień tego roku, drugi pojawić się ma w Istanbule również jesienią, kolejne wzbogacą rynki hotelowe w Barcelonie, Mexico City i Bangkoku w późniejszym okresie.

Hotele EDITION mają odgrywać rolę „domu, z daleka od domu”. Każdy z hoteli dostosowany jest do potrzeb nowoczesnego biznesmena, oferując funkcjonalne środowisko pracy mające na celu przypominać „biuro, z daleka od biura”.

Pierwszy z rodziny – EDITION Waikiki oferować będzie swoim gościom restaurację, prowadzoną przez światowej sławy szefa kuchni, ekskluzywny klub nocny, unikalny basen z ogrodem, plaże, spektakularne widoki i wiele innych atrakcji i udogodnień.

 


źródło: na podstawie www.news.marriott.com
 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne