Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MEETINGS POLAND EXPO 2010 już wkrótce


18.10.2010

W dniach 17-18 listopada Warszawa ponownie stanie się stolicą spotkań biznesowych, a to za sprawą XIII już edycji największych w Polsce targów turystyki biznesowej MEETINGS POLAND EXPO 2010. Ta jedyna impreza w kraju poświęcona w całości branży spotkań, to nie tylko bardzo ważna data w biznesowym kalendarzu każdego profesjonalisty branży konferencyjno-kongresowej ale prawdziwe Święto Turystyki Biznesowej. 
 

Warsaw Convention Bureau ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt. „Wykorzystanie wielkich wydarzeń do zwiększenia atrakcyjności miasta w kontekście turystyki biznesowej na przykładzie Warszawy i innych miast europejskich", która odbędzie się pierwszego dnia targów w godzinach 11:00 – 15:00 w Warszawskim Centrum EXPO XXI (Sala C, I piętro).
 
Konferencja będzie się składała z 2 części – prezentacji mówców krajowych i zagranicznych, gdzie przedstawione zostaną działania promocyjne Warszawy oraz innych miast europejskich w obliczu znaczących wydarzeń kulturalnych, politycznych i sportowych oraz panelu dyskusyjnego. Z pewnością wnioski i rekomendacje wynikające z programu konferencji pozwolą na zwiększenie efektywności planowanych działań marketingowych w związku z nadchodzącymi wydarzeniami – Polską Prezydencją w Radzie Unii Europejskiej 2011, Światowym Rokiem Chemii 2011 pod patronatem Marii Skłodowskiej - Curie, Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 oraz staraniami Warszawy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 i tym samym przyczynią się do wzrostu atrakcyjności Warszawy i jej oferty w kontekście turystyki biznesowej. Mamy nadzieję, że poruszane kwestie wywołają ciekawą dyskusję zarówno wśród panelistów jak i pozostałych uczestników.
 
Tematyka konferencji z pewnością zainteresuje przedstawicieli sektora publicznego i prywatnego zajmujących się marketingiem miejsc, planistów konferencji, organizatorów programów motywacyjnych oraz zleceniodawców imprez.

Wśród zaproszonych gości:
Jacquie Rogers – Dyrektor Zarządzający Liverpool Convention Center
Helena Weinstein – Vice-President EFAPCO
Franka Kobenter – Dyrektor Austria.info
Katarzyna Ratajczyk – Dyrektor Biura Promocji Miasta,
Justyna Sołtyk – Z-ca Dyrektora, Departament Koordynacji Przewodnictwa Polski w Radzie UE  2011,
Alex Kloszewski – Prezes Fundacji Warsaw Destination Alliance
Adam Mikołajczyk – Best  Place – Europejski Instytut Marketingu Miejsc
Piotr Wilczek – Prezes Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce
Agnieszka Róg – Skrzyniarz – Dyrektor PR i Komunikacji Starwood hotels and resorts Polska
Krzysztof Celuch – Prezes MPI Poland Club
Krzysztof Pobożniak – członek Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel

 

Udział w konferencji jest bezpłatny pod warunkiem dokonania rejestracji on-line na www.btf.waw.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Szczegółowy program konferencji, jak również biogramy mówców dostępne są na stronie: www.warsawconvention.pl

 

 

źródło:www.warsawconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne