Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ponad 2 tys. zwiedzających na targach EVENT 2010


18.10.2010

Ponad 2,1 tys. zwiedzających wzięło udział w II Targach Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event, które odbyły się w dniach 7-8 października 2010 r. w centrum MT Polska w Warszawie. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele branży eventowej z agencji, korporacji i samorządów zajmujących się organizowaniem różnego rodzaju wydarzeń. Swoje produkty i usługi przedstawiło 90 wystawców.

 

Prezentowane były najnowsze rozwiązania w zakresie przygotowywania imprez oraz gotowe pomysły na profesjonalny i udany event.  Targi były również okazją dla zwiedzających, by poszerzyć wiedzę na temat rynku wydarzeniowego dzięki szerokiej gamie bezpłatnych szkoleń, konferencji i seminariów, które towarzyszyły targom. Łącznie zgromadziły one ponad 700 uczestników.


- Z całą pewnością możemy zaliczyć tegoroczną edycję targów Event do udanych. Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Zebraliśmy również wiele cennych opinii odnośnie imprezy, które potwierdzają, że wydarzenie to jest branży bardzo potrzebne, gdyż są to jedyne targi przeznaczone wyłącznie dla organizatorów imprez. Targi Event przedstawiają kompleksową ofertę biznesową, umożliwiają nawiązanie cennych kontaktów oraz stanowią doskonałą platformę integrującą i szkoleniową. W tegorocznym programie merytorycznym targów pojawiło się wiele ciekawych konferencji, seminariów i dyskusji, które poruszały wszelkie aspekty związane z przygotowywaniem imprez począwszy od zapewnienia bezpieczeństwa, po promocję i ocenę efektywności wydarzenia. Fakt, że sale w których prowadzone były szkolenia zapełnione były po brzegi  dowodzi, że były one dobrze przygotowane, a branża eventowa, która wciąż się rozwija i poszukuje aktualnej wiedzy może znaleźć ją właśnie na naszych targach - mówi Agnieszka Huszczyńska, prezes MT Targi, organizatora targów EVENT.
 Nowością tegorocznej edycji targów Event był Meeting Bar, który również spełniał funkcję szkoleniową.


- W zeszłym roku byliśmy tutaj gośćmi, w tym roku wystawiamy się po raz pierwszy. Są to ciekawe targi, gromadzą wielu gości, również takich których przedtem nie znaliśmy. Nasza agencja istnieje na rynku już 14 lat i siłą rzeczy mamy dosyć dużą bazę danych, więc jest to dla nas bardzo cenne – powiedział o tegorocznej edycji targów EVENT Krzysztof Korczak z agencji artystycznej Krab Music House & Special Events, który prezentował swoją ofertę na targach. – Ciekawe seminaria, ciekawe wystąpienia, wczoraj mieliśmy też swoje seminarium, co było dla nas dużą radością i fajną zabawą – dodał Krzysztof Korczak.


Podczas dwóch dni targów zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą sprzętu technicznego, usług cateringowych, propozycji scenografii oraz miejsc na różnorodne imprezy. Wystawiały się również agencje tłumaczy, modelek, stylistów i agencje fotograficzne oraz firmy zajmujące się bezpieczeństwem i ochroną imprez. Na stoiskach firmy przedstawiały również liczne – często bardzo niestandardowe - atrakcje eventowe, a także propozycje nośników i gadżetów reklamowych wykorzystywanych w trakcie imprez.


- Jest bardzo dobrze. Liczba kontaktów, które nawiązaliśmy zarówno pomiędzy wystawcami, jak i gośćmi imprezy jest satysfakcjonująca –  ocenił Piotr Niedźwiecki z Ata Event Race, która specjalizuje się w organizacji eventów wyścigowych i prezentowała swoją ofertę na targach Event 2010.


- Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni taką liczbą odwiedzających nasze stoisko. Jest dużo klientów, którzy nas odwiedzają. Są również nasi klienci, którzy mają do czynienia z różnymi eventowymi imprezami, więc jesteśmy zadowoleni – stwierdził Piotr Demski z firmy WATS, która produkuje specjalizuje się w produkcji wyrobów nadmuchiwanych-gazoszczelnych, a na targach prezentowała m.in. kule sferycznej używane np. do turlania ze stoków.


Oprócz możliwości biznesowych jakie stwarzały targi, wystawcy docenili też ścisłe nastawienie wydarzenia na potrzeby przedstawicieli branży.


źródło: www.targievent.pl (PR) 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne