Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Meetings Week Poland 2015 już za tydzień w Warszawie

Meetings Week Poland 2015

10.03.2015

W dniach od 16 do 20 marca, na terenie Centrum Konferencyjnego warszawskiego Stadionu Narodowego odbędzie się trzecia edycja jednego z najważniejszych wydarzeń polskiej branży organizatorów spotkań, czyli Meetings Week Poland.

 

Już za tydzień ruszy kolejna odsłona MWP – wydarzenia, z którym obeznani są wszyscy ze środowiska polskiej branży MICE. W ramach Meetings Week Poland 2015 odbędą się liczne szkolenia, warsztaty i konferencje związane z konkretnymi sektorami rynku spotkań. Głównym celem, który już od trzech lat przyświeca organizatorom kongresu, jest przybliżenie zainteresowanym specyfiki branży spotkań w Polsce, a także zgromadzenie w jednym miejscu najlepszych specjalistów związanych z meeting industry. Odbywające się w ramach zjazdu wydarzenia mają również wspomóc nawiązywanie sieci kontaktów oraz relacji B2B.

 

Meetings Week Poland 2015 – program konferencji

 

Organizowany w stolicy kongres ma za zadanie nie tylko dostarczyć informacji na temat zjawisk i problemów branży spotkań, ale także wywołać żywiołową dyskusję dotyczącą wyzwań, przed jakimi stoi rynek. Dlatego też w programie znajdą się nie tylko prelekcje i wykłady, ale także warsztaty i panele dyskusyjne, w których każdy będzie mógł wziąć czynny udział. Jednymi z najczęściej poruszanych kwestii podczas tegorocznej edycji będą zagadnienia związane z promowaniem Polski jako atrakcyjnego miejsca dla klientów biznesowych, a także znaczenia, jakie odgrywa branża spotkań dla rodzimej gospodarki. Poddane rozwadze zostaną także pytania dotyczące bezpieczeństwa branży eventowej oraz aspektów prawnych związanych z rynkiem spotkań. Przybliżone zostaną również inspirujące trendy zagraniczne panujące współcześnie w branży MICE.

 

W ramach Meetings Week Poland 2015, 20 marca, odbędą się również dziesiąta edycja studenckiej konferencji naukowej Future Leaders Forum oraz gala finałowa konkursu MP Power Awards. 

 

Program Meetings Week Poland 2015, który odbędzie się w Centrum Biznesowym Stadionu Narodowego, obejmuje następujące bloki tematyczne:

 

  • Poland – Meetings Destination: Rozwój przemysłu spotkań i turystyki przyjazdowej. Druga edycja. (16 marca, organizator: The Warsaw Voice),
  • Zarządzanie bezpieczeństwem podczas wydarzeń (17 marca, organizator: Stowarzyszenie Branży Eventowej),
  • Akademia SOIT: Siła Motywacji (18 marca, organizator: Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel),
  • Spotkanie convention bureaux (19 marca, organizator: Polska Organizacja Turystyczna, Poland Convention Bureau),
  • Skuteczne strategie pozyskiwania konferencji i eventów dla twojego obiektu (19 marca, organizator: Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce),
  • MPI Poland Spring Meeting & General Assembly 2015 (20 marca, organizator: MPI Poland Club).
     

Zapisy na Meetings Week Poland 2015 odbywają się na stronie wydarzenia.

 

Organizatorami tegorocznej edycji są:
- MPI Poland Club,
- Stowarzyszenie Branży Eventowej,
- Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce,
- Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel,
- Poland Convention Bureau POT,
- Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie,
The Warsaw Voice oraz MeetingPlanner.pl.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, a patronem medialnym portal Konferencje.pl.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne