Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Targi Poznańskie nowy pawilon już otwarty


07.09.2010

W sobotę – 4 września nastąpiło oficjalne otwarcie rozbudowanego pawilonu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

 


Do użytku wystawców oddany został nowoczesny Pawilon 6A, który powiększono o 3600 metrów kwadratowych. Remont trwał 7 miesięcy. Łączna powierzchnia wystawiennicza pawilonów 6 i 6A to 10 mkw. Na dzień dzisiejszy jest to piąty co do wielkości kompleks wystawienniczy w Polsce – ten jak i cztery większe mieszczą się na terenach MTP.

Nowy pawilon posłuży nie tylko jako powierzchnia wystawiennicza podczas imprez targowych, ale również gościć będzie wydarzenia kulturalne. W hali zastosowane zostały różnego typu udogodnienia jak konstrukcja bez słupów pośrednich, nieograniczona nośność podłoża czy trzy ogromne bramy wjazdowe. Wszystko to ma ułatwić wystawcom prezentacje nawet wielkogabarytowych eksponatów. Pawilon wyposażony został również w najnowocześniejszy system ochrony przeciwpożarowej.

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich znajduje się 16 hal. Wszystkie one wyposażone są w klimatyzację, gwarantując wysokiej jakości warunki ekspozycji.

Kolejne inwestycje do jakich przygotowują się Targi Poznańskie to rozbudowa budynku Centrum Targowego i modernizacja Centrum Kongresowego.


źródło: na podstawie  www.mtp.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne