Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nowe brzmienie baru SomePlace Else w warszawskim hotelu Sheraton


06.09.2010

Po wielkim remoncie warszawski bar i restauracja SomePlace Else ponownie otwiera swoje drzwi i kusi nowymi, designerskimi wnętrzami, dźwiękiem oraz kartą dań
i koktajli.

 

Na mapę ekskluzywnych lokali w Warszawie triumfalnie po miesięcznej przerwie wraca bar SomePlace Else w zupełnie nowym wydaniu. Wnętrza zdobią industrialne detale oraz designerskie meble sygnowane nazwiskiem m.in. Philippe Patricka Starcka. Jakość dźwięku występujących tu artystów i DJ-ów zapewnia najlepsze w swojej klasie nagłośnienie firmy Electro Voice, a o podniebienia gości jak zwykle dba Artur Grajber – szef kuchni hotelu Sheraton Warsaw.

W SomePlace Else jedno się nie zmieniło – wciąż będzie to miejsce oferujące rozrywkę na najwyższym poziomie, dzięki występującym tu na żywo artystom z całego świata oraz cyklicznym imprezom tematycznym.

Wśród nowości baru - oprócz industrialnych wnętrz – rozszerzona karta dań, w której znajdą się znane i najpopularniejsze dania poprzedniego wcielenia SPE oraz nowe propozycje. SomePlace Else to również bar, który serwuje wyjątkowe i oryginalne koktajle.

Dodatkową atrakcją są godziny promocyjne „Happy Hours” od 17.30-19.00 kiedy to można delektować się dwoma koktajlami w cenie jednego.

Bar i restauracja SomePlace Else znajduje się w warszawskim hotelu Sheraton i czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00 – 1.00, w piątki i soboty od 12.00-3.00, a w niedziele od 12.00-24.00.
 

 

żródło: http://warszawa.someplace-else.pl (PR)
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne