Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mikser Biznesowy Branży Konferencyjno-Kongresowej


06.05.2010

Mikser Biznesowy Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce”  odbędzie się 10 czerwca 2010 r. w Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim (koło Warszawy).

Mikser połączony zostanie z konferencją "Hotelarstwo w Polsce. Doświadczenia lat 1990-2010, wiedza i rozwój do 2015", podzielonej na trzy sesje plenarne:  Ostatnich dwadzieścia lat hotelarstwa w Polsce: rynek, zmiany, perspektywy; Polskie hotelarstwo na tle światowego przemysłu turystycznego;  Gdzie obecnie jest i dokąd zmierza polskie hotelarstwo?

Zaproszenie do udziału w Mikserze skierowane jest przede wszystkim do osób zainteresowanych branżą MICE – od zleceniodawców przez reprezentantów stowarzyszeń po przedstawicieli biur podróży.

W programie przewidziane jest m.in. spotkanie z korporacyjnymi planistami konferencji oraz ambasadorami kongresów a także przedstawienie planów promocji branży MICE na 2010 rok.
 

 

źrodło: http://www.skkp.org.pl
 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne