Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mobilna jakość w branży konferencyjnej

logo systemy informatyczne na konferencje

26.04.2011

Rozwój usług mobilnych nabrał w ostatnich latach w Polsce niesamowitego rozpędu. Nie ulega wątpliwości, iż biznesowe systemy mobilne wspierają w Polsce firmy na ogromną skalę w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej.

 

Trend ten widoczny jest również na rynku hotelarsko-konferencyjnym. Coraz więcej firm szkoleniowych, hoteli oraz ośrodków konferencyjnych decyduje się na ubogacenie swojej oferty o innowacyjny system, pozwalający wyróżnić się na mocno nasyconym rynku.

 

Jednym z takich systemów jest CONFnet, znajdujący się w ofercie firmy networxmedia, będący całkowicie nową jakością w usługach konferencyjnych. Dzięki unikatowemu zastosowaniu technologii mobilnych, CONFnet umożliwia stworzenie interaktywnej płaszczyzny komunikacyjnej w danej lokalizacji, tworząc nowy wymiar integracji uczestników spotkań szkoleniowo-konferencyjnych.


CONFnet jest wykorzystywany zarówno przy okazji konferencji, wewnętrznych spotkań firmowych, jak również w trakcie spotkań warsztatowo-praktycznych. System pozwala między innymi na organizowanie loterii i konkursów SMS w trakcie spotkań, stworzenie strategicznej gry symulacyjnej opartej na SMS, jak również zaaranżowaniu chatu w czasie organizowanego eventu.
Usługa pozwala na zbudowanie mobilnej społeczności wokół danego eventu , jak również daje możliwość podglądu poprzez stronę WWW treści wysyłanych przez uczestników wydarzenia w czasie rzeczywistym.


System daje wiele innych ciekawych możliwości ubogacenia eventów oraz może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i pomysłów klienta.
 

 

źródło: www.networxmedia.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne