Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Videomapping - nowoczesne atrakcje na konferencje i eventy

atrakcje na eventy

02.05.2011

Wystartowała platforma oferująca kompleksowe usługi z zakresu produkcji i obsługi show 3D video mappingu -  3DvideoMapping.pl.

 

 

 

Czym jest video mapping? Ożywianie budynków, architektury, samochodów i innych form to nowoczesna forma przekazu audiowizualnego, która jest ultra-nowoczesnym i emocjonującym widowiskiem. Skierowana jest głównie do instytucji publicznych oraz wymagających firm, które miały już do czynienia ze standardowymi pokazami laserowo-oświetleniowymi i szukają czegoś nowego, oryginalnego, na najwyższym poziomie.

Videomapping polega na odpowiednim wykorzystaniu naturalnej architektury i wypukłości brył w celu stworzenia nowego punktu odniesienia. Na strukturze wyświetlane są specjalne animacje, które mogą tworzyć całą opowieść i być zbiorem efektownych sztuczek wizualnych. Animacje są stworzone w taki sposób, aby mapowany przedmiot pokazać z innej strony. W proponowanym przez nas show, nie jest to już zwykła bryła, obok której codziennie przechodzą setki tysięcy osób, ale pole bardzo ciekawego widowiska multimedialnego. Całość okraszona jest multum efektów, podczas których np. obiekt się zapada, ściany płoną, okna zostają wybite… itp. Oglądany spektakl na długo zapadnie w pamięci każdego widza, a poprzez pokazanie najważniejszych słów kluczowych niemalże w realnym kształcie, każdy dostrzeże niewątpliwy walor edukacyjny całego pokazu.

Podczas pokazu połączone jest przyjemne z pożytecznym –  to wspaniałe widowisko miłe dla oka, które jednocześnie przedstawia mapowany przedmiot lub obiekt z innej strony!
 

 

źródło: www.3DvideoMapping.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne