Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Najważniejsza konferencja hotelarska 2011 już w tym tygodniu!

konferencja dla branży hotelarskiej

04.05.2011

 Najlepsi mówcy, najciekawsze tematy, najnowsze przykłady. Esencja wiedzy, praktyki i doświadczenia.

 

Już 11 i 12 maja 2011r., w hotelu Gromada Okęcie odbędzie się najważniejsza w tym roku konferencja hotelarska: „Między kryzysem a boomem w hotelarstwie” oraz „Bezpieczny Hotel 2012”. To wyjątkowe wydarzenie to połączenie wiedzy, praktyki i doświadczenia najlepszych mówców w branży.

Hotelarze szukają metod optymalizacji kosztów i maksymalizacji przychodów. Ta konferencja dostarczy wiedzy i narzędzi, które pomogą w codziennej pracy hotelu i ułatwią grę rynkową, poprawiając wyniki.

Inwestorom zaś pokaże perspektywy i możliwości branży na najbliższe lata a hotelarzom: gdzie i kiedy może pojawić się konkurencja. W Gronie mówców m.in. Krzysztof Gerula, Łukasz Kister, Alex Kloszewski, prof. Leszek F. Korzeniowski, dr Krzysztof Liedel, Jacek Piasta.

Podczas drugiego dnia konferencji poruszony zostanie bardzo ważny temat bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo hotelu to nie: patrzący w ekrany emeryci i przycisk antynapadowy w recepcji. Niezadowolony klient może narobić więcej szkód i kłopotów niż „złodziejaszek”. Podobnie może zaszkodzić pracownik. Zła umowa, luki w procedurach, niewiedza - zawsze kosztują więcej. Dobry hotel to bezpieczny hotel.

Organizatorzy i Partnerzy konferencji zapowiadają: „To będą wartościowe 2 dni esencjonalnej wiedzy i praktyki dla każdego hotelarza!”


Dodatkowych informacji udziela:

Radosław Rychlik        
tel: +48 604 120 856
e-mail: r.rychlik@radarevents.pl
 


źródło: www.radarevents.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne