Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI POLAND CLUB Autumn Meeting 2011 już wkrótce

mpi

07.10.2011

Dnia 17 października 2011 w warszawskim Centrum konferencyjnym Adgar Plaza odbędzie się kolejne spotkanie MPI POLAND CLUB Autumn Meeting 2011.

 

 


Tematem konferencji jest EURO 2012. Wyzwania i szanse dla hoteli, agencji eventowych i DMC.


Prelegenci, którzy wystąpią w czasie spotkania to przedstawiciele PL.2012, UEFA oraz sponsorzy. Poruszą tematykę zakwaterowania, współpracy z hotelami, zakupów pakietów VIP, stref kibica oraz wydarzeń towarzyszących.


Codziennie na stronie MPI POLAND przedstawiany jest jeden prelegent; do tej pory przedstawieni zostali Krissy Regan oraz Rafał Rosiejak.


W trakcie konferencji odbędzie się także warsztat, podczas którego uczestnicy będą mogli nawiązać kontakt z partnerami, którzy mogą pomóc w organizacji wyjazdu na EURO 2012.


Chętni mogą się rejestrować poprzez stronę mpiweb.pl

Specjalny BONUS
Każdy członek MPI, który zdecyduje się wziąć udział w MPI Poland Autumn Meeting 2011 oraz zachęci do rejestracji i uczestnictwa w spotkaniu potencjalnego członka, otrzyma darmową rejestrację na kolejną konferencję, organizowaną przez MPI Poland Club.


Każdy, kto dokona rejestracji i będzie uczestniczył w jesiennym spotkaniu oraz zachęci do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu swojego znajomego czy partnera biznesowego, przy rejestracji na następną konferencję otrzyma 50% zniżki.


źródło: www.mpiweb.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne