Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja Travel 2.0 – spotkaj się z ekspertami i wygraj nagrody wartości 30 tys. zł

07.10.2011

Jak skutecznie pozycjonować stronę hotelu w wyszukiwarkach? Jak wykorzystywać Facebook i społeczności internetowe w komunikacji marketingowej biura podróży? Jak stworzyć efektywną kampanię w branży travel?

 


Na tego typu pytania odpowiedzą praktycy z zakresu e-marketingu podczas konferencji Travel 2.0, która odbędzie się w dniach 19-20 października w Poznaniu w czasie targów turystycznych Tour Salon / Invest Hotel 2011.


W ciągu 2 dni 8 ekspertów dzielić się będzie swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-mail marketingu, pozycjonowania stron internetowych, użyteczności oraz mediów społecznościowych. Program konferencji i warsztatów marketingowych można znaleźć na stronie http://travel20.pl.


Wśród prelegentów znajdą się m.in.: Mariusz Gąsiewski (jeden z najbardziej znanych w Polsce ekspertów w zakresie analityki internetowej i marketingu w wyszukiwarkach), Cezary Glijer (konsultant z zakresu pozycjonowania, który otrzymał tytuł Najlepszego Prelegenta TravelCamp), Piotr Jardanowski (w ciągu ostatnich 6 lat przebadał 100 serwisów internetowych pod kątem użyteczności) i Rafał Szymański (doradzał zarządowi Neckermanna i ThomasCooka w kwestiach Internetu i e-commerce, autor wielokrotnie nagradzanej kampanii dla Grupy Triada „Wakacje na Dzień Kobiet").


Poza ogromną dawką wiedzy praktycznej, możliwością wymiany doświadczeń z ekspertami, organizatorzy przygotowali dla uczestników dodatkowe atrakcje, w tym m.in. losowanie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 30 tys. zł. 


Uczestnicy konferencji mogą też bezpłatnie zgłosić swoją stronę internetową w plebiscycie Dobra Strona Turystyki, podczas którego eksperci z zakresu marketingu internetowego wyróżnią najbardziej interesujące serwisy turystyczne 2011 roku.


Partnerem branżowym konferencji jest Polska Izba Turystyki.

 


źródło:  http://travel20.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne