Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Club i Odkrycie Roku 2011

gala osobowości roku

24.01.2012

20 stycznia 2012 roku w Pepsi Arenie w Warszawie podczas Gali Osobowości Roku organizowanej przez miesięcznik MICE Poland, MPI Poland Club, merytoryczny partner Gali,  po raz pierwszy przyznał swoją nagrodę Odkrycie Roku 2011.
 

 

- Pomysł stworzenia nagrody „Odkrycie Roku MPI Poland” zrodził się już rok temu. Jego celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań – mówi Wojciech Liszka prezes MPI Poland Club - Nagroda, ma na celu ukazanie osób o dużym potencjale i ma być motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego.

Pierwszym laureatem nagrody przyznanej przez kapitułę, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia oraz przedstawiciel redakcji MICE Poland został mieszkający i pracujący w Polsce Włoch Davide Odella Event Manager Grupy Trip.

- Niecały rok temu zdecydowałem się za namową polskich i włoskich kolegów zostać członkiem MPI – mówi Odella – I teraz, nie tylko z powodu nagrody, mogę powiedzieć, że był to jeden z moich lepszych pomysłów! Kiedy zacząłem pracować w branży spotkań w Polsce, nie znałem na tym rynku prawie nikogo. Wystarczyło kilka spotkań zorganizowanych przez MPI, żebym poczuł się częścią tej „gry”. Nagroda Odkrycie Roku 2011 jest dla mnie zaszczytem, ale też po raz kolejny dowodem na to, że Polacy naprawdę wierzą w młodych profesjonalistów, czego w branży spotkań najlepszym dowodem jest działalność MPI.źródło: www.mpiweb.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne