Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Spring Meeting 2012 Kraków

konferencja MPI

29.03.2012

13 kwietnia 2012 roku w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie odbędzie się drugie w tym roku spotkanie organizowane przez MPI Poland Club. Tym razem będzie miało charakter warsztatowy i networkingowy. Tematem spotkania jest komunikacja, wizerunek, wywieranie wpływu jako narzędzia  do sukcesu w branży spotkań.

 


Podczas konferencji uczestnicy poznają dwóch trenerów, którzy nauczą, w jaki sposób w biznesie branży spotkań właściwie komunikować się, jak korzystać z technik wywierania wpływu i skutecznie kreować własny wizerunek.
W pierwszej części dnia odbędzie się warsztat Marka Skały „Kreowanie wizerunku i wywieranie wpływu”. Celem warsztatu jest przedstawienie i przećwiczenie technik kreowania wizerunku w relacjach biznesowych. Uczestnicy poznają także 8 zasad wywierania wpływu oraz przećwiczą te techniki w praktyce, dopasowując je do własnych sytuacji zawodowych.


Marek Skała, dziennikarz – publicysta, właściciel  firmy szkoleniowej MEGALIT Instytut Szkoleń, od 20 lat, przestrzegając zasad Stowarzyszenia Mówców Profesjonalnych, występuje publicznie, dla grup do 1500 osób. Jego siłą są osobiste kontakty z takimi postaciami jak Robert Cialdinii, Stephen R. Covey czy Philip Kotler oraz dopasowanie posiadanej wiedzy i techniki wystąpień do potrzeb grupy, a także wykorzystanie dużej dynamiki, technik hipnozy i aktywizacji dużych grup.


Drugą część spotkania wypełni warsztat „Be A Competent Business Partner - What Anglophones Pay Attention To” prowadzony w języku angielskim przez Keitha Byrne. Będzie on okazją do nauczenia się praktycznych technik sprawnego i skutecznego biznesowo komunikowania się z partnerami i klientami anglojęzycznymi. Uczestnicy dowiedzą się, że styl wypowiedzi jest równie ważny jak jej treść, poznają językowe sposoby przekonania anglojęzycznych partnerów o naszej wiarygodności, nauczą się jak w komunikacji budować trwałe relacje biznesowe.
Keith Byrne, absolwent Lingwistyki Stosowanej, założyciel i dyrektor zarządzający Select Training Solutions, firmy specjalizującej się w szkoleniach i doradztwie w zakresie świadomości kulturowej i komunikacji międzyludzkiej, interesuje się najbardziej komunikacją, zarówno w aspekcie towarzyskim jak i biznesowym i kulturowym.


Współorganizatorem Spring Meeting 2012 jest Krakow Convention Bureau. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program i rejestracja znajdują się pod adresem http://www.mpiweb.pl/list81/springmeeting2012.html.źródło: www.mpiweb.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne