Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Travel 2.0 - tydzień z marketingiem w turystyce

szkolenia marketing

26.03.2012

Grupa eholiday.pl rusza z drugą edycją eventu szkoleniowego Travel 2.0. Przez tydzień praktycy będą szkolić przedstawicieli branży turystycznej i hotelarskiej z komunikacji marketingowej, usability, mediów społecznościowych oraz optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych.

 


Nowa odsłona warsztatów Travel 2.0 to przede wszystkim dłuższe spotkania, nowi eksperci oraz bogatszy program. Uczestnicząc w warsztatach będzie można się dowiedzieć m.in., jak redagować i dystrybuować komunikat prasowy, jak projektować witrynę hotelu lub biura podróży, jak skutecznie wykorzystywać media społecznościowe do promocji swojego biznesu, a także - jak optymalizować stronę w wyszukiwarkach internetowych.

 

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną także szkolenie z SEO na dwóch poziomach zaawansowania. Nowością będą też warsztaty z użyteczności i funkcjonalności oraz Public Relations dla środowiska turystycznego.


- Projekt Travel 2.0 ewoluuje. Wiele zmian to efekt sugestii i podpowiedzi, jakie zgłaszali nam sami uczestnicy, a także prelegenci po jesiennej edycji spotkania. Widzimy, że jest spore zapotrzebowanie na dedykowane szkolenia marketingowe i mamy nadzieję, że Travel 2.0 wypełni tę lukę i wpisze się na stale w kalendarz ważnych spotkań marketingowych dla hotelarzy i touroperatorów – powiedział Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl, która jest organizatorem tego wydarzenia.  


Cykl spotkań marketingowych Travel 2.0 odbędzie się w dniach 16-20 kwietnia 2012 w  Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Jupiter w Warszawie.

 

 

 

źródło: http://travel20.pl.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe