Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Multikino zaprasza grupy na transmisje meczów podczas EURO 2012

Multikino Wielka Piłka

10.05.2012

Transmisje w kinie będzie można połączyć z przygotowanym specjalnie na tę okazję poczęstunkiem, open barem czy konferencją.

 

 

Ogólnopolska sieć multipleksów we współpracy z Telewizją Polską w dniach 8 czerwca - 1 lipca 2012 r. oferuje klientom możliwość obejrzenia na żywo meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Jak zapewniają przedstawiciele Multikina, stuprocentowa cyfryzacja wszystkich sal kinowych zapewni najwyższą jakość projekcji, a widzowie oglądając sportowe zmagania w sali kinowej będą mogli liczyć na komfort i niezapomniane wrażenia wywołane wspólnym kibicowaniem w atmosferze zbliżonej do tej panującej na stadionie.

Multikino oferuje możliwość zakupu biletów na mecze oraz wynajem sal na zamknięte pokazy połączone z cateringiem oraz open barem. W przypadku zamkniętych pokazów istnieje konieczność wykupienia wszystkich miejsc nasali zgodnie z cennikiem rabatowym oraz dopłaty za wynajem sali na wyłączność. Goście mają wówczas dostęp do sali na 1,5 godziny przed pokazem umożliwiający dekorację sali, instalację cateringu i open baru.

W sprawie biletów bądź wynajmu w jednym kinie należy kontaktować się bezpośrednio z personelem obiektu. Zapytania dotyczące wynajmu zakupu biletów i wynajmu sal w kilku miastach można kierować na e-mail: euro2012@multikino.pl tel. 513 111 948. W przypadku rezerwacji całej sali należy wykupić wszystkie miejsca w sali, catering i open bar liczony za faktyczną ilość uczestników. Przy zakupie powyżej 5000 szt. biletów możliwa jest indywidualna negocjacja cen.
 

źródło: www.multikino.pl

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne