Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

NIE gabarytowej dyskryminacji linii lotniczych


04.03.2010

Trzeba się nagimnastykować, żeby się zmieścić.


Z badań przeprowadzonych ostatnio przez Skycanner wynika, że 76% osób wypowiada się za dodatkowymi opłatami za wagę(ciała) dla pasażerów, którzy nie mogą zmieścić się w pojedynczym siedzeniu. W odpowiedzi na wyniki ankiety Skyscanner został zasypany e-mailami od podróżujących, którzy solidaryzują się z pasażerami z nadwagą i protestują przeciwko gabaratowej dyskryminacji.
Jak się okazuję nie tylko osoby z nadwagą mają problem z wygodnym podróżowaniem, ale również ci, którzy obdarzeni zostali przez naturę nieprzeciętnym wzrostem lub wyjątkowo długimi nogami. Jedyne miejsce, w którym wysoka osoba może czuć się wygodnie to rząd przy wyjściu, jednak by mieć przywilej skorzystania z tego miejsca, często trzeba je zarezerwować wcześniej i dopłacić, często nie mało, do biletu.
Wiele linii lotniczych domaga się dodatkowych opłat za ekstra miejsce np. na nogi, a przecież nie człowiek jest winny swoim centymentrom.

 

 


źródło: http://www.traveldailynews.com
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne