Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nowa, anglojęzyczna monografia Krzysztofa Celucha o branży MICE już dostępna

Krzysztof Celuch książka przemysł spotkań managing content product and motivation

03.02.2015

Od kilku dni istnieje możliwość nabycia kolejnej książki Krzysztofa Celucha. Premiera anglojęzycznej monografii „Managing content, product and motivation in meetings and events industry” odbyła się 1 lutego podczas MPI European Meetings & Events Conference w Krakowie. 

 

Publikacja powstała na bazie prowadzonych przez autora badań dotyczących rozwoju branży MICE w Polsce oraz modelu jej funkcjonowania na przełomie ostatnich 25 lat w naszym kraju. Czytelnik odnajdzie w niej również informacje dotyczące ogólnej teorii przemysłu spotkań – będzie mógł się zapoznać zarówno ze sformułowaniami innych ekspertów, jak i z klasyfikacją samego autora.

Książka zawiera również refleksje badacza na temat perspektyw związanych z rozwojem branży MICE – nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dzięki połączeniu wiedzy teoretycznej z praktyką, czyli analizą konkretnych projektów i wydarzeń, Krzysztof Celuch nie tylko przybliża czytelnikowi naturę polskiego przemysł spotkań, ale i prezentuje istotne narzędzia służące wzmacnianiu sektora MICE, jako ważnej gałęzi rodzimej gospodarki.

 

Monografia została wydana przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie oraz Szkołę Główną Turystyki i Rekreacji w Warszawie.

 

Autor – od lat aktywnie działający w polskiej branży MICE, również na gruncie akademickim – ma już na swoim koncie publikację dotyczącą przemysłu spotkań w Polsce, której premiera odbyła się w zeszłym miesiącu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne