Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nowe inicjatywy Event Managers Club

17.01.2011

Event Managers Club (EMC), którego celem jest edukacja, integracja i szeroko rozumiany rozwój branży eventowej w Polsce rusza z nowym rokiem w nowej formule i z nowymi inicjatywami .

 

 


Tak jak do tej pory EMC będzie organizował cykliczne spotkania dla branży eventowej w różnych miastach Polski. Pierwsze planowane jest w Poznaniu 25 stycznia, następne w Łodzi , w Warszawie i innych większych miastach.  EMC będzie organizować  również szkolenia oraz inne inicjatywy skierowane  do osób pracujących w branży jak również tych, którzy planują związać swoją karierę zawodową z organizacją imprez. Pod koniec roku planowana jest również organizacja II Ogólnopolskiego Zjazdu Event Managerów połączonego z konferencją.

 

Ze wszystkich tych inicjatyw będą mogli korzystać członkowie EMC po wykupieniu rocznej karty członkowskiej. Koszt karty dla osób pracujących  to 150 PLN+VAT rocznie, dla studentów 70 PLN+VAT rocznie. Karta gwarantuje m.in: bezpłatne uczestnictwo w comiesięcznych spotkaniach EMC w różnych miastach, rabaty na szkolenia, konferencje oraz inne projekty organizowane przez Club i jego partnerów, a także rabat na magazyny branżowe np. MICE Poland .Od stycznia 2011 r Event Managers Club ma również stronę internetową. Znaleźć na niej można m.in  aktualności z branży, ogłoszenia dla osób szukających pracy lub pracownika, ofertę szkoleń, konferencji organizowanych przez EMC i jego partnerów. Odświeżeniu oraz zmianom kolorystycznym od tego roku uległa również strona wizualna bloga EMC.

- Event Managers Club rusza w zmienionej formie , jednak cały czas będzie realizować działania jakie postawił sobie jeszcze 3 lata temu i konsekwentnie realizował je prze te lata -mówi Monika Krusiewicz, właścicielka EMC. - Nasze hasło: Event Managers Club-Miejsce spotkań branży eventowej , mówi samo za siebie. Naszym celem są przede wszystkim spotkania dające możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń, a także  edukacja, integracja i co za tym idzie - rozwój branży eventowej w Polsce. Cieszy nas to , że inicjatywa zdobywa coraz więcej zwolenników , którzy przyłączają się do EMC - dodaje Monika Krusiewicz.
 


źródło: www.emc-org.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne