Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nowy Hotel w Łodzi - Borowiecki, oficjalnie otwarty przez filmowego Karola Borowieckiego


12.03.2010


W Łodzi, w miejscu gdzie kiedyś znajdował się skup złomu, teraz dumnie prezentuje się nowy hotel biznesowy – Borowiecki.
Nazwa hotelu jest nawiązaniem do nazwiska głównego bohatera „Ziemi Obiecanej” autorstwa Władysława Reymonta – Karola Borowieckiego. Specjalnym gościem na otwarciu był nie kto inny jak odtwórca filmowej roli Borowieckiego – Daniel Olbrychski, który razem z właścicielem hotelu – firmą Art-Dom -  przeciął wstęgę.

Hotel Borowiecki dysponuje 56 pokojami, w tym 20 o podwyższonym standardzie oraz dwoma apartamentami. Hotel może gościć 94 osoby.
Pokoje są przystosowane do oczekiwań turysty biznesowego. W każdym znajduje się klimatyzacja, telefon, telewizja satelitarna, łącze internetowe oraz serwis kawowo-herbaciany. W hotelu goście mają również możliwość skorzystania z pralni, sejfu, usług fryzjerskich oraz kosmetycznych. Obok hotelu mieści się strzeżony parking.

 

W hotelu znajdują się 4 sale konferencyjne wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, 3 sale bankietowe oraz restauracja. Jednorazowo udział w konferencji i szkoleniu może wziąć 200 osób.
 

Ciekawostką jest długość hotelowych łózek. Właściciele zadbali by również wysocy klienci mogli się wygodnie wyspać, dlatego łóżka mają długość 2,2 m.


Nie jest znana liczba gwiazdek hotelu, ponieważ właściciele wciąż oczekują na standaryzację.

 

Zobacz prezentację hotelu: Hotel Borowiecki

źródło: http://lodz.gazeta.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne