Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Obiekty na konferencje i eventy w industrialnym stylu – Warszawa


Obiekty na konferencje i eventy w industrialnym stylu – Warszawa

Obiekty na konferencje i eventy w industrialnym stylu – WarszawaNa zdjęciu: Obiekty na konferencje i eventy w industrialnym stylu – Warszawa

Minimalistyczny styl i neutralne, surowe wnętrza - to cechy, które organizatorzy eventów i konferencji cenią szczególnie. W Warszawie bez trudu znajdziesz obiekty utrzymane w industrialnym stylu, które idealnie nadadzą się na bardziej i mniej oficjalne okazje.

Balowe sale, nowoczesne, przeszklone aule czy widownie hal sportowych często nie pozostawiają pola do aranżacji. Loftowe, poprzemysłowe wnętrza po odrestaurowaniu zachwycają prostotą. Ich największy atut – elastyczność – pozwala na dostosowanie do charakteru wydarzenia, zamiast dopasowywania pomysłów na event do oferowanego obiektu.

W stolicy nie brak obiektów w industrialnym stylu, które otwarte są na nowe, całkiem niecodzienne projekty. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje oryginalnych miejsc na eventy w Warszawie. Wiele z nich to prawdziwe architektoniczne perełki!

Mysia 3

Wolność twórcza i kreatywność jest zawsze mile widziana na Mysiej 3. Pod tym adresem mieścił się niegdyś Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk. Obecnie na 3. piętrze budynku organizatorzy spotkań znajdą „Mysią bez cenzury” - loftową przestrzeń na konferencje i eventy w centrum Warszawy. Na 400 m kw. wydzielono 3 strefy (190 m kw., 100 m kw. i 90 m kw.), które mogą funkcjonować niezależnie, np. jako sala konferencyjna i miejsce na pokonferencyjny lunch. Połączone doskonale się sprawdzą podczas wystaw lub pokazów mody. Na piętrze znalazło się miejsce na bar, garderobę, a w budynku działa również kawiarnia.

Poznaj lepiej obiekt: https://www.konferencje.pl/o/mysia-3,20324.html

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Mysia 3

Pół na Pół / Jedna Trzecia

Klimatyczny obiekt na konferencje i szkolenia potrzebny od zaraz? Z dala od zgiełku dużego miasta, ale wystarczająco blisko, by sprawnie dotrzeć do centrum? Dziś pytanie, dziś odpowiedź: Pół na Pół oraz Jedna Trzecia oferują to, co organizatorowi do szczęścia potrzebne. Niebanalną lokalizację – na terenie Fortu Mokotów, minimalistyczne wnętrza oraz zielone otoczenie, które pozwala na wyjście z wydarzeniem w plener. Pół na Pół tworzą 2 bliźniacze sale o powierzchni 80 m kw., zaś sąsiadująca z nimi przestrzeń Jedna Trzecia zajmuje 80 m kw. W najwyższym miejscu sale mają wysokość 4,5 m. Obiekt można  wynająć również na wydarzenia online. Na miejscu dostępne są: profesjonalna sala eventowa, ekran ledowy i oświetlenie. Z Pół na Pół współpracują też doświadczeni realizatorzy, technicy i wizażyści.

Poznaj lepiej Obiekt: https://www.konferencje.pl/o/pol-na-pol,22257.html

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Pół na Pół

Daylight Kolejowa

Na warszawskiej Woli znajduje się Daylight Studio Kolejowa, industrialny obiekt, który wykorzystać można na wszelkiego typu eventy, szkolenia, sesje zdjęciowe, prezentacje i pokazy. We wnętrzu odrestaurowanego budynku Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej dominuje biel, a mocnym akcentem jest ściana z czerwonej cegły. Daylight Kolejowa oferuje 360 m kw., na których rozlokowane są: hala zdjęciowa z cykloramą, garderoba, sanitariaty, mobilne stanowiska make-upowe oraz duży aneks kuchenno-wypoczynkowy. Potrzebujesz wysokiego pomieszczenia do realizacji? Ściany w Daylight Kolejowa mają wysokość 5 m.

Poznaj lepiej obiekt: https://www.konferencje.pl/o/daylight-kolejowa,22452.html

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Daylight Kolejowa

Centrum Praskie Koneser – Butelkownia, Laboratorium, Muzeum Polskiej Wódki

Industrialne przestrzenie eventowe w Warszawie? Na pewno u wielu osób jednym z pierwszych skojarzeń będzie Centrum Praskie Koneser. Na terenie zrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek meeting plannerzy znajdą kilka interesujących obiektów.

Jednym z nich jest Butelkownia, która oferuje niemal 1000 m kw. na wydarzenia. Minimalizm tego wnętrza oraz związana z nim elastyczność powodują, że Butelkownia chętnie wybierana jest na eventy biznesowe. Do obiektu przynależą: reprezentacyjne foyer, zaplecze, garderoby i pomieszczenia magazynowe. Warto dodać, że elewację budynku można oświetlić dodatkowo projektorem gobo.

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Centrum Praskie Koneser Butelkownia

Centrum Praskie Laboratorium będzie doskonałym wyborem dla ceniących dużą, surową przestrzeń o równie wielkim potencjale. 2400 m kw. podzielić można na 2 sale po 1200 m kw. każda. Laboratorium ma 3 niezależne wejścia i bezpośrednie dojście z parkingu podziemnego.

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Centrum Praskie Laboratoriium

Oferta Muzeum Polskiej Wódki nie ogranicza się jedynie do zwiedzenia i poznania historii polskiego trunku. To także możliwość wynajęcia w odrestaurowanym budynku XIX-wiecznej rektyfikacji kilku unikalnych przestrzeni: Vodka Academy Bar, Baru 3/4 z tarasem, foyer czy Stylowego kina. Pozwolą one na przygotowanie wydarzenia dla 16-140 osób. Udany mariaż stylu industrialnego z nowoczesnym, a także możliwość przygotowania dodatkowych atrakcji podczas spotkania sprawią, że Muzeum Polskiej Wódki zostanie na długo zapamiętane przez gości. Prelekcje filmowe, pokazy, warsztaty (również online), degustacje, a po nich – uczestników eventu zaprosić można do strefy VIP baru 3/4.

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Centrum Praskie Koneser Muzeum Polskiej Wódki

Poznaj lepiej obiekty:

Kuchnia Żoliborz

W naszym zestawieniu loftowych obiektów na eventy nie zapomnieliśmy o Żoliborzu. Właśnie tu, w poprzemysłowym budynku przy ulicy Rydygiera, w 2019 roku otwarto Kuchnię Żoliborz. W restauracji nie tylko smacznie zjesz, ale również zorganizujesz swój event w loftowym klimacie. Wysokie (8,20 m!) i przeszklone wnętrze ma powierzchnię 250 m kw. Kuchnię Żoliborz tworzą także: sala VIP (40 m kw.), antresola, bary oraz taras. Zadbano o profesjonalne nagłośnienie, wyposażenie konferencyjne oraz stację trafo. Event w Kuchni Żoliborz wzbogacić możesz o szkolenia kulinarne oraz degustacje.

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Kuchnia Żoliborz

Poznaj lepiej obiekt: https://www.konferencje.pl/o/kuchnia-zoliborz.html

Hala B

Event dla wielbicieli motoryzacji? A może prezentacja najnowszego produktu w oryginalnym obiekcie? Takim jest niewątpliwie Hala B na stołecznym Marymoncie. Na terenie bazy Miejskich Zakładów Autobusowych znajduje się imponująca przestrzeń w prawdziwie industrialnym klimacie. Dwie połączone ze sobą niemal bliźniacze hale oferują 2300 m kw. na konferencje, kongresy i eventy. Duże drzwi pozwolą wprowadzić do wnętrza większe gabaryty, a na dostępnej antresoli można urządzić strefę VIP. Wnętrza Hali B wyróżniają unikalne elementy wystroju - płytki na posadzce antresoli, stare tablice kierunkowe z autobusów czy boazera na 1. piętrze obiektu.

Obiekty industrialne na konferencje i eventy Warszawa Hala B

Poznaj lepiej obiekt: https://www.konferencje.pl/o/hala-b,22646.html

Studio Las

Biel i czerń to znak rozpoznawczy Studia Las, loftowego obiektu na warszawskim Mokotowie. 4 studia oraz sala konferencyjna zajmują łącznie 1000 m kw. Największa z przestrzeni ma powierzchnię 432 m kw. Uwagę zwraca wysokość ścian – 6,5 m, a także cykloramy. Na miejscu działa Galeria w lesie – miejsce, które wspiera profesjonalną fotografię artystyczną. 

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Studio Las

Poznaj lepiej obiekt: https://www.konferencje.pl/o/studio-las,21883.html

Pin-Up Studio

2000 m kw. i 4 różne przestrzenie – Pin-Up Studio to miejsce na sesje zdjęciowe, ale również loftowy obiekt na konferencje i wydarzenia. I to w dogodnej dla uczestników lokalizacji – przy ulicy Nowogrodzkiej, w centrum Warszawy, w budynku dawnej drukarni „Expressu Wieczornego”. Pofabryczne, wysokie wnętrza (4,5 m-8 m) o powierzchni od 133 m kw. do 650 m kw. połączone są ze sobą. Organizatorzy dodatkowo skorzystać mogą z garderoby czy aneksu kuchennego. W zależności od rodzaju zaplanowanego eventu, można dobrać optymalne wnętrze. W ofercie znajdują się studia z antresolami, przeszklonym sufitem lub cykloramą, do największego wjechać może samochód. 

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Pin-Up Studio

Poznaj lepiej obiekt: https://www.konferencje.pl/o/pin-up-studio,2312.html

K9 przestrzeń do wynajęcia

Na konferencje, śniadania prasowe, warsztaty i imprezy firmowe. Ale również – sesje zdjęciowe, nagrania TV czy spotkania biznesowe. To wszystko zorganizujesz w nowym miejscu na stołecznej mapie MICE – K9 przestrzeni do wynajęcia. Obiekt zajmuje jeden z lokali odrestaurowanego Fortu Służew. Składa się z dwóch sal (75 m kw. i 35 m kw.), w pełni wyposażonych w sprzęt konferencyjny. Na suficie zainstalowana została krata, która umożliwia podwieszenie dodatkowego sprzętu. W K9 przestrzeni do wynajęcia skorzystać też można z garderoby, którą przekształcić można w strefę VIP. Ładne, zielone otoczenie, dostępny w cieplejsze miesiące ogródek i sąsiedztwo licznych restauracji i barów to dodatkowe plusy loftowego obiektu.

Industrialne obiekty na eventy Warszawa K9 przestrzeń do wynajęcia

Poznaj lepiej obiekt: https://www.konferencje.pl/o/k9-przestrzen-do-wynajecia.html

Białostocka 22

Choć Białostocka 22 obecna jest na warszawskiej mapie MICE od ponad roku, może się już pochwalić dużymi realizacjami. Koncerty, konferencje, pokazy mody, szkolenia zyskają tu wyjątkową oprawę. 450 m kw. industrialnej przestrzeni na dwóch poziomach wykorzystać można do realizacji jednego lub dwóch eventów jednocześnie. Obie hale zbudowane są na planie kwadratu, a duże okna dają dostęp do światła dziennego. Klimatu dodają zachowane autentyczne rury, ściany z odsłoniętej cegły, żelazne konstrukcje i retro elementy wyposażenia.

Industrialne obiekty na eventy Warszawa Białostocka 22

Poznaj lepiej obiekt: https://www.konferencje.pl/o/bialostocka-22,22977.html

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka