Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Odbyła się konferencja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw

podusmowanie flf

19.03.2012

17 marca 2012 w Uczelni Vistula odbyła się międzynarodowa konferencja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw. To już 7 edycja tego wydarzenia skierowanego do studentów z całej Polski, którzy swoją przyszłość wiążą z turystyką biznesową.

 Co roku profesjonaliści z całego świata dzielą się swoją wiedzą z zakresu możliwości, jakie daje przemysł spotkań a także odpowiadają na każde pytania zadane przez studentów. Jest to wspaniała okazja do zorientowania się w branży a także nawiązywania mnóstwa nowych, wartościowych znajomości.
Ponadto uczestniczy FLF Warsaw mają możliwość wzięcia udziału w konkursie IMEX University Challenge, w którym nagrodą jest udział w największych targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie oraz możliwość dalszej rywalizacji o udział w konferencji MPI WEC, która w tym roku odbędzie się w Saint Louis w Stanach Zjednoczonych. Rok temu po raz pierwszy prezentacja polskiego studenta zdobyła nagrodę główną, pokonał on rywali z całego świata i pojechał na konferencje w Orlando.

- Liczymy, ze w tym roku rownież student Uczelni Vistula pokona światową konkurencję. Zapraszamy zainteresowanych już za rok – skomentował Krzysztof Celuch.

 

 


źródło: http://koloturystyki.vistula.edu.pl/flf/

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne