Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Odwiedź Gdańsk i Region Pomorski na targach IMEX!

targi imex przemysł spotkań

13.04.2011

Gdańsk Convention Bureau (GCB) po raz kolejny uczestniczy w targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie.

 

 

Tegoroczne targi odbędą się w dn. 24-26.05.2011 pod hasłem "Znajdź inspiracje. Nawiąż cenne kontakty. Zdobądź więcej klientów". Temat idealnie wpisuje się w ideę organizacji imprez targowych, które w dobie cięcia kosztów w firmach często niesłusznie zostają wykreślane z budżetów.

Dlaczego należy uczestniczyć w targach? Aby zainspirować się nowymi trendami i pomysłami, zacieśnić stare i nawiązać nowe kontakty oraz poznać klientów podczas indywidualnych spotkań, czego nie da się osiągnąć gdzie indziej. - Dlatego tak ważne jest, aby Gdańsk i Region Pomorski brał aktywny udział w imprezach targowych i pokazywał jakim potencjałem hotelowo-konferencyjnym dysponujemy - mówi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB.

Gdańsk Convention Bureau (GCB), jednostka odpowiedzialna za promocję turystki biznesowej Gdańska i Regionu Pomorskiego będzie obecna na targach IMEX już po raz czwarty. Tradycyjnie też, GCB zaprosiło do bezpłatnego udziału w targach swoich członków. Tym razem będzie to Hotel Haffner z Sopotu oraz PCO rekomendowany przez GCB - Aktiv Tours Reisen.

Z roku na rok Gdańsk i region Pomorski cieszą się coraz większą popularnością wśród organizatorów spotkań biznesowych na całym świecie. - Widzę to po ilości spotkań, które odbywamy na targach z Hosted Buyers. Jeszcze kilka lat temu, kiedy rozpoczynaliśmy promocję Gdańska na arenie spotkań biznesowych było to kilka wcześniej umówionych spotkań dziennie, teraz jest ich kilkanaście! - twierdzi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB.  Na pewno duże znaczenie ma profesjonalne stoisko wystawiennicze z odpowiednią ekspozycją materiałów  promocyjnych, ciekawą szatą graficzną i poczęstunkiem, składającym się z polskich produktów.

Targi IMEX przeznaczone są wyłącznie dla osób z sektora przemysłu spotkań tj. profesjonalnych organizatorów kongresów i konferencji, centrów konferencyjnych, miejskich i regionalnych Convention Bureaux, narodowych organizacji turystycznych, przewoźników, hotelarzy, profesjonalnych organizatorów imprez motywacyjnych. Należą one do najważniejszych i największych wydarzeń targowych z zakresu przemysłu spotkań w Europie i na świecie. Głównymi kupującymi oferty podczas targów IMEX są Niemcy (70%), Wielka Brytania, Francja, Włochy, Belgia oraz Azja i Australia. Organizatorzy targów IMEX oferują znany i świetnie funkcjonujący Program Hosted Buyers, zapewniając indywidualne grafiki spotkań.

W tym roku organizatorzy targów szacują, że przyciągną ponad 3,500 wystawców z ponad 150 krajów. Targom towarzyszyć będzie również ponad 70 konferencji, warsztatów i seminariów. GCB będzie jedyną organizacją z Gdańska i Regionu Pomorskiego wystawiającą w tej edycji.

 

 

źródło:www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne