Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ogólnopolski Dzień Eko-Biura z Aeris Futuro


17.09.2010

Fundacja Aeris Futuro zaprasza wszystkich pracowników firm, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych do włączenia się we wspólne obchody Dnia Eko-biura i wzięcia udziału w konkursie!

 

 


Kilka drobnych i niewymagających wysiłku działań uczyni Twoje biuro miejscem bardziej przyjaznym dla środowiska i ludzi. Oto garść pomysłów:
•    Na dobry początek zmian zorganizuj dzień bez samochodu – namów kolegów i koleżanki, by przyjechali do pracy rowerem lub środkami transportu publicznego.
•    Czy wiesz, czym jest carpooling? Pracownicy krajów europejskich coraz częściej dojeżdżają do pracy wspólnie jednym samochodem! Spróbuj i Ty!
•    Daj drukarce wolne – zachowaj maile i inne dokumenty w wersji elektronicznej!
•    Oszczędzaj papier: drukuj dwustronnie, zbieraj makulaturę – stare jednostronne wydruki użyj jako notesu na podręczne notatki!
•    Zrób sobie przerwę – chwila ruchu na świeżym powietrzu doda Ci więcej energii niż kolejna kawa…

Skrzyknij kolegów z pracy, zróbcie akcję (najlepiej 1 października) a relację prześlijcie na adres: konkurs@aeris.eko.org.pl do 10 października 2010. Na zwycięski zespół czeka ekologiczny wyjazd integracyjny! Udokumentowane akcje zostaną zaprezentowane na Targach Dobrych Praktyk w Warszawie (20 października). Wtedy też wręczona zostanie główna nagroda!

Wskazówki oraz regulamin konkursu na stronie: www.aeris.eko.org.pl. Konkurs jest częścią kampanii „Sukces to Nasze Naturalne środowisko”, która odpowiada na potrzebę pogłębiania świadomości ekologicznej pracowników firm i instytucji publicznych. Idee zrównoważonego rozwoju mogą być spełnione w miejscu pracy poprzez stworzenie tak zwanego „eko-biura”, w którym oszczędnie gospodaruje się energią i innymi zasobami (np. papier, woda) oraz poprzez organizację „zielonych wydarzeń”. „Zielone wydarzenia” to takie, którym na każdym etapie towarzyszy dbałość o minimalizację ich negatywnego wpływu na środowisko, a jednocześnie o maksymalizację ich pozytywnego oddziaływania na społeczności lokalne. Więcej na stronie: www.zielonewydrzenia.pl.

 

 

źródło: www.aeris.eko.org.pl (PR)

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne