Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kozi Gród otrzymał certyfikat Kampanii Społecznej Biała Lilia


17.09.2010

We wrześniu 2010 roku restauracja położonego na Kaszubach Koziego Grodu poddała się audytowi Kampanii Społecznej Biała Lilia.

 

 

 


Kontrola zakończyła się otrzymaniem 97 punktów na 100, co oznacza spełnianie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa oferowanej żywności.

Biała Lilia to projekt międzynarodowy. Inicjatywa firmy JohnsonDiversey została zapoczątkowana w Istambule, gdzie spotkała się z wielkim zainteresowaniem władz miasta, a następnie wszystkich ośrodków turystycznych Turcji. Zebrane pozytywne doświadczenia zaowocowały rozszerzeniem się kampanii na pozostałe kraje europejskie, w tym Polskę. Badania polegają na obserwacji procesu produkcji, począwszy od odebrania produktów od dostawcy po podanie potrawy na stół.

Wysokie standardy prowadzenia procesu produkcji żywności, od wejścia surowców i produktów na magazyn, poprzez proces przechowywania, obróbki i serwowania posiłków, potwierdzają wysoką jakość i bezpieczeństwo serwowanej w restauracji Koziego Grodu żywności. Cały proces jest w tej placówce szczegółowo kontrolowany przez odpowiedzialny personel i profesjonalnie odnotowywany w dokumentacji, która dotyczy dostaw, przechowywania, przygotowywania i serwowania żywności.

Od początku istnienia Koziego Grodu restaurację prowadzi Przemysław Formela, który pełni funkcje Szefa Kuchni oraz Managera Gastronomii. Wykwintna kuchnia w restauracji Koziego Grodu oferuje znakomite dania kaszubskie, polskie i kuchni światowej, a jej specjalnością jest dziczyzna.

Kozi Gród do dyspozycji gości oddaje 26 klimatyzowanych pokoi a także Centrum Biznesowe wyposażone w trzy sale konferencyjne z możliwośćią łaczenia oraz kominkową salą spotkań VIP.

 

 

źródło: www.kozigrod.pl   (PR)

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne