Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Olandia wkrótce udostępni gościom kolejne pokoje

Hotel Olandia

22.11.2010

Nowy hotel Olandia, który powstał w odrestaurowanym Dworze i Spichlerzu w niewielkiej miejscowości Prusim, niedaleko Poznania, przygotowuje dla gości kolejne pokoje.

 

 


W drugim kwartale 2011 roku do użytku oddana zostanie kolejna część hotelu. Kamiennik zaoferuje ponad 200 miejsc noclegowych.

Na chwilę obecną Olandia do dyspozycji gości oddaje 22 pokoje. 8 pokoi zlokalizowanych jest we Dworze, natomiast pozostałe, w stylu rustykalnym, znajdują się w Spichlerzu. We Dworze mieści się również  wielofunkcyjna sala, pub, kawiarnia a także biblioteka. Spichlerz poza pokojami oferuje gościom karczmę oraz winiarnię.

Aktualnie Olandia oferuje 200 miejsc restauracyjnych i 130 konferencyjnych. W planach hotelu są także kolejne sale konferencyjne.

Ze względu na swoje położenie, wystrój terenu oraz skansen, zespół dworsko – pałacowy w Prusimiu stanowi również idealne miejsce na organizację imprez integracyjnych.

 

Olandia jest oficjalnie rekomendowana na ośrodek pobytowy dla reprezentacji uczestniczących w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożncej EURO 2012.

 


źródło: www.konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne