Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Orbis zamknie kolejne hotele

orbis sprzedaje hotele

02.06.2011

Spółka Orbis zamyka i sprzedaje kolejne hotele. Firma pozbywa się hoteli nierentownych, przynoszących słabe wyniki finansowe, po to by wznowić inwestycje z potencjałem, które  na czas kryzysu zostały zamrożone.

 

 


W najbliższych dniach zamknięty ma zostać Hotel Solny w Kołobrzegu. Hotel zostanie wystawiony na sprzedaż. Wkrótce potem Orbis zamknie Hotel Cracovia w Krakowie oraz Hotel Neptun w Szczecinie, które w marcu znalazły nowego właściciela. Echo Investment - firma deweloperska, która odkupiła nierentowne obiekty, planuje hotele wyburzyć.


Pod koniec ubiegłego roku Orbis srzedał również Hotel Polan w Zielonej Górze. Na sprzedaż wystawiony jest także Hotel Francuski w Krakowie, który jendak wciąż przyjmuje gości.


Ponownie natomiast ruszyła budowa hoteli ekonomicznych jak Ibis i Etap w Warszawie.

 

Grupa Hotelowa Orbis oferuje ponad 11 tysięcy pokoi w 60 hotelach w Polsce. To największa sieć hoteli w Polsce i Europie Środkowej. Hotele Grupy działają pod znanymi na świecie markami należącymi do firmy Accor: Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis i Etap, a także pod polską marką Orbis Hotels.
 

 

źródło: www.konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne