Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Otwarto nową siedzibę Łódzkiej Organizacji Turystycznej

Łódzka Organizacja Turystyczna

12.02.2018

Łódzka Organizacja Turystyczna ma nową siedzibę. Z tej okazji odbył się „Tydzień z informacją turystyczną”, wydarzenie mające na celu nie tylko powiadomienie mieszkańców miasta o nowym punkcie, lecz także promowanie misji i działalności organizacji.

 

 

Z dniem 28 stycznia dobiegł końca „Tydzień z informacją turystyczną”, wydarzenie promujące działalność Łódzkiej Organizacji Turystycznej. Data tego projektu całkiem nieprzypadkowo zbiegła się z otwarciem nowej siedziby ŁOT, wraz z sekcją Łódź Convention Bureau, przy ulicy Piotrkowskiej 28. Uroczystej inauguracji przewodniczyli Wiceprezydent Łodzi i Przewodniczący Rady ŁOT Krzysztof Piątkowski oraz Prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej Tomasz Koralewski. W uroczystości wzięli udział również liczni przedstawiciele branży turystycznej, środowisk kultury oraz grupy szkolne.

 

 

Piotrkowska 28 to nie tylko miejsce, w którym na co dzień promowany będzie wizerunek Łodzi jako miasta przyjaznego branży spotkań i biznesowej turystyce. To także punkt miejskiej informacji turystycznej. To tutaj przyjezdni oraz wszyscy inni zainteresowani atrakcjami Łodzi mogą w dogodnych godzinach i przez 7 dni w tygodniu zasięgnąć informacji u pracujących na miejscu pasjonatów miasta (także w językach angielskim, rosyjskim i niemieckim), skorzystać ze stanowiska komputerowego oraz darmowego wi-fi.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne