Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zmiany w dziale sprzedaży grupy hotelowej Arche

Joanna Puchałka Grupa Arche konferencje

09.02.2018

Grupa Arche, składająca się z 7 hoteli, zainicjowała działanie pierwszego centralnego działu sprzedaży. Stanowisko szefa nowego pionu objęła, pracująca wcześniej m.in. dla hotelu Zamek Biskupi Janów Podlaski oraz Holiday Inn Warszawa Józefów, Joanna Puchałka.

 

 

Rozpoczynający się rok przyniósł zmiany w grupie hoteli Arche. Do końca grudnia br. sieć obejmować będzie 11 ośrodków. Wraz z pozyskiwaniem nowych hoteli do swojego portfolio, zarząd postanowił jeszcze mocniej postawić na branżę MICE poprzez centralne wsparcie lokalnych działów sprzedaży. Jak podkreśla prezes Arche Władysław Grochowski, krok ten jest odpowiedzią na zgłaszane przez firmy zapotrzebowanie na indywidualnych opiekunów, którzy uprościliby proces komunikacji i dostosowaliby ofertę hoteli do ich potrzeb.

 

 

Stanowisko Kierownika Sprzedaży MICE w grupie Arche objęła Joanna Puchałka. Do jej obowiązków należeć będą m.in. kontakty z kluczowymi Klientami z sektora, budowanie z nimi długotrwałych relacji oraz promocja należących do sieci hoteli w branży spotkań.

 

 

Grupa Arche posiada 7 obiektów, w tym: Zamek Janów Podlaski, Tobaco w Łodzi i Folwark Łochów. W 2018 roku planowane jest otwarcie 4 kolejnych obiektów, w tym dwóch w Warszawie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne