Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 6.04 Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2018

Konferencja Nowe trendy w turystyce 2018

29.01.2018

Wielkimi krokami zbliża się jedno z ważniejszych wydarzeń krajowej branży turystycznej. Już 6 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2018.

 

 

Jeśli chcecie poznać najnowsze trendy branży turystycznej w kraju i na świecie, dowiedzieć się, jak dostarczyć swoim gościom usługi, które będą budować ich doświadczenia, poznać możliwości filmu w turystyce i nauczyć się skutecznie budować strategię video-marketingową przy pomocy Facebooka i Instagrama – obowiązkowo weźcie udział w 9. edycji konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2018. W ubiegłym roku wydarzenie zgromadziło ponad 500 gości. Nadchodzące wydarzenie będzie transmitowane na żywo poprzez kanały mediów społecznościowych.

 

 

NTT 2018 to 3 sceny, na których odbędzie się 8 specjalistycznych warsztatów, ponad 20 zaproszonych ekspertów, a także strefa wystawiennicza, przeznaczona do prezentacji oferty produktów i usług partnerów konferencji. Goście wydarzenia będą mieli okazję wysłuchać prelekcji specjalistów z branży, takich jak psycholog i wykładowca Julia Izmałkowa, research manager Olivier Ponti oraz autorka kampanii reklamowych Natalia Hatalska i ekspertka branży hotelarskiej Wioletta Hamerska. Warsztaty poprowadzą eksperci: Artur Jabłoński, Magdalena i Bartłomiej Daniłoś, Katarzyna Derezińska i Agnieszka Małkiewicz.

 

 

Uczestnicząc w konferencji, można również wziąć udział w dorocznym konkursie Tourism Trends Awards. Nagradzane są w nim najbardziej innowacyjne produkty turystyczne. W tym roku projekty można zgłaszać w kategoriach Debiut roku, Kampania produktu turystycznego, Nowa oferta turystyczna, a także IT dla turystyki. Przedstawiciele dwóch najlepszych produktów w każdej kategorii będą mieli okazję zaprezentowania swojej oferty na głównej scenie wydarzenia oraz powalczą o przyznawaną przez konkursowe jury nagrodę główną.

 

 

Konferencję poprowadzi znany nie tylko widzom stacji TVN podróżnik, dziennikarz i prezenter Jarosław Kuźniar. Początek wydarzenia 6 kwietnia br. o godzinie 8:00. Szczegółowe informacje o programie konferencji dostępne są na stronie organizatorów: www.trendywturystyce.pl.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne