Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Plany MPI na 2012 rok

MPI

16.01.2012

W 2012 rok MPI wchodzi z nowymi pomysłami. Jeszcze silniej inwestuje w stworzenie profesjonalnego projektu edukacji dla branży spotkań.

 

 

 


Nowością jest możliwość, jaka pojawiła się dla planistów, którzy nie są członkami MPI, ale potencjalnie interesują się działalnością w tej organizacji. W 2012 roku będą oni mogli bezpłatnie, choć nie w tak szerokim zakresie jak członkowie, korzystać z edukacyjnych webinarów. Więcej informacji na stronie http://www.mpiweb.org/Education/Online.

Specjalną ofertę przygotował  MPI Poland Club. Wystarczy być aktywnym  użytkownikiem mediów społecznościowych i polubić profil MPI Poland Club na Facebooku. Potem w aplikacji  członkowskiej należy wpisać w polu „Campaign” specjalny kod: „Facebook 2011”, by w ten sposób uzyskać 50 EURO rabatu.

MPI  oferuje swoim członkom nie tylko wszechstronną edukację wspierającą karierę, ale także sieć kontaktów biznesowych na całym świecie.
 

 

źródło: www.mpiweb.pl

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne