Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Polska na 26. miejscu w raporcie przemysłu spotkań UIA

UIA raport

29.06.2015

W tegorocznym raporcie organizacji Union of International Associations Meetings Statistic, Polska uzyskała 26. miejsce z wynikiem 95 spotkań stowarzyszeń.


Union of International Associations (UIA) to organizacja zajmująca się badaniem wielkości branży eventowej w kontekście spotkań międzynarodowych stowarzyszeń na świecie. Dzięki działalności UIA tworzony jest również kalendarz konferencji oraz baza danych stowarzyszeń.

W raporcie organizacja bierze pod uwagę spotkania organizowane są przez międzynarodowe stowarzyszenia znajdujące się w bazie UIA oraz spotkania międzynarodowe trwające minimum dwa, trzy dni z udziałem minimum między 250 a 300 uczestników, reprezentujących pięć różnych narodowości, przy założeniu, że 40 proc. nie pochodzi z kraju organizującego.

Wśród polskich miast największą liczbą spotkań stowarzyszeń może pochwalić się oczywiście Warszawa – 36. Dalej w Raporcie UIA znalazły się Kraków z 16. spotkaniami, Wrocław z 14., Poznań z 12. i Gdańsk z 3. Miasta ujęte w statystykach Raportu to również: Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Kielce, Łagów, Leszno, Łódź, Łomża, Olsztyn, Sopot, Toruń, Ustroń oraz Zielona Góra.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne