Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zmiany w AccorHotels – nowa nazwa, współpraca z hotelami niezależnymi


17.06.2015

Accor – strategiczny partner Orbisu – zmienił nazwę na AccorHotels oraz poszerzył swą działalność o udostępnienie niezależnym hotelom platformy rezerwacyjnej AccorHotels.com oraz usługi B2B dla hotelarzy z zakresu e-dystrybucji.


Od lipca br. właściciele hoteli niezależnych, czyli takich, które nie należą do żadnej z sieci, będą mogli skorzystać z platformy rezerwacyjnej AccorHotels.com. Dzięki temu AccorHotels będzie mógł nawiązać współpracę z ponad 10 000 hoteli z 300 najważniejszych miast świata, co oznaczałoby trzykrotny wzrost liczby hoteli oferowanych na platformie rezerwacyjnej. Wybór hoteli niezależnych zainteresowanych umieszczeniem na platformie zostanie dokonany według kryteriów hotelowych, takich jak lokalizacja czy liczba pokoi oraz opinii gości. AccorHotels.com to jedna z wiodących hotelowych platform rezerwacyjnych na rynku światowym, dlatego niezależni hotelarze będą mieli do dyspozycji alternatywny kanał dystrybucji, co zapewni jasne przejrzyste zasady ekspozycji oferty niezależnych hoteli, dostęp do danych klientów oraz konkurencyjne stawki prowizji.

Po przejęciu w kwietniu br. spółki FastBooking AccorHotels oferuje również usługi B2B przygotowane właśnie przez FastBooking. W zakresie działań B2B wchodzą rozwiązania cyfrowe i techniczne oraz lepsza widoczność na stronach internetowych, co bezpośrednio przekłada się na liczba rezerwacji dokonanych przez Internet.


Grupa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej dysponująca zapleczem konferencyjnym oraz noclegowych w ponad 100 obiektach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek Accor w 16 krajach europejskich.


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Restauracje Alternatywne; Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne