Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Polska na ICCA w Buenos Aires. Relacja z kongresu

icca 2015 kongres branża spotkań

13.11.2015

Pierwsze cztery dni listopada br. Krzysztof Celuch i Katarzyna Cioch z Warsaw Convention Bureau WOT oraz Anna Górska z EXPO XXI Warszawa spędzili w Buenos Aires reprezentując nasz kraj na 54. Kongresie i Walnym Zgromadzeniu Członków ICCA.


Była to kolejna okazja, by zaistnieć na światowym rynku MICE, a przede wszystkim, by poszerzyć horyzonty. Doroczne spotkania mają na celu przede wszystkim edukację w wykonaniu światowych specjalistów. Było o najnowszych trendach, innowacyjnych rozwiązaniach i narzędziach marketingowych. W tym roku najwięcej mówiło się m.in. o kupowaniu kongresów przez destynacje, konieczności zmiany formuły hosted buyers podczas wydarzeń branżowych, nowatorskich programach ambasadorów kongresów oraz sposobach projektowania konferencji. Ponadto, poszerzono misję stowarzyszenia ICCA. Odtąd zajmować się będzie ono nie tylko śledzeniem zmian w trendach, ale również  współtworzenie międzynarodowych kongresów stowarzyszeń.

 

W tym roku Polska miała okazję zaistnieć podczas spotkań oddziałów geograficznych oraz sektorów ICCA. Spotkanie poprowadziła Anna Górska, a jego tematem przewodnim było „Spotkania przyszłych generacji”. Anna Górska jest również jurorem ICCA BMA. W tym roku nagrodę otrzymał  Halifax Convention Center, a ICCA Best PR Award powędrowała do Greater Convention Bureau Bogota.

 

W programie kongresu znalazła się także część integracyjna dla uczestników, w tym: wieczór z operą w Teatrze Colonel, Tango Night, eliminacje drużynowe CAT Night oraz degustacje win z regionu Mendoza i steków z argentyńskiej wołowiny.

 

W tegorocznym spotkaniu wzięło udział 700 gości. Kolejny kongres odbędzie się w dniach 13-16 listopada 2016 roku w Kuching, w Malezji.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne