Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sukces drugiej edycji konferencji Event Biznes w warszawskim EXPO XXI

event biznes expo xxi branża eventowa konferencje warszawa

16.11.2015

Ponad 200 osób wzięło udział w drugiej edycji konferencji Event Biznes, która odbyła się 27 października br. w EXPO XXI w Warszawie. Organizatorzy - Stowarzyszenie Branży Eventowej – uznają wydarzenie za zakończone z sukcesem.

 

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele polskiej branży eventowej, agencji, podwykonawców, lokalizacji, a także działów marketingu, zakupów i HR firm zlecających realizację projektów eventowych. W tym roku głównym tematem konferencji był skuteczny event marketing i w związku z tym, podzielona była ona na cztery bloki tematyczne poświęcone zaangażowaniu, emocjom i doświadczeniu przy organizowaniu konferencji, skuteczności i budowaniu zasięgu wydarzenia, inspiracjom, przyszłości i nowym technologiom oraz case study konkretnych, popularnych wydarzeń specjalnych.

 

 

Program ten opracowała Rada Programowa, składająca się z ekspertów polskiego rynku eventowego, reprezentujących zarówno organizatorów, jak i zleceniodawców projektów eventowych, a także przedstawicieli świata nauki i mediów. A zrealizowali go goście: Marcin Prokop, Paweł Tkaczyk, Rafał Ohme, Natalia Hatalska, Wojciech Pronobis, Colja M. Dams, Artur Łobanowski, Olga Krzemińska-Zasadzka, Piotr Jaworowicz, Łukasz Kosuniak, Izabela Głodek, Arkadiusz Ejsak.

 

 

Po części teoretycznej uczestnicy wzięli udział w case study najbardziej rozpoznawalnych eventów w Polsce – Męskiego Grania, Orlen Warsaw Marathonu oraz Samsung Business Summit.

 

Uczestnicy Event Biznes w ciągu 8 godzin wysłuchali 12 prelegentów. Konferencja zaistniała także w mediach społecznościowych - to ponad 140 tagów w social streamie oraz prawie 300 wzmianek w internecie.

 

Serwis konferencje.pl był jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe