Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ponad 850 miejsc hotelowych na 85. urodziny Gdyni


10.02.2011

Gdynia - młode miasto z potencjałem, 10-tego lutego obchodziła 85. rocznicę nadania praw miejskich.

 

 

 


Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej gdyńskiemu zapleczu hotelowemu, które mimo, iż nie obfituje w wielkie hotele sieciowe, to jednak posiada kilka eleganckich obiektów hotelowych  i co najważniejsze - ciągle rośnie w siłę.

 

Gdynia razem z Sopotem i Gdańskiem tworzy Trójmiasto. Gdańsk, Sopot i Gdynia stanowią nie tylko jeden z ważniejszych ośrodków kulturalnych i naukowych, ale także dzięki swojemu zróżnicowaniu i oryginalności – stary Gdańsk, modny Sopot, nowoczesna Gdynia - oferują dużą różnorodność obiektów noclegowych i konferencyjnych

 

Do Gdyni, szczególnie w okresie letnim, co roku zjeżdżają tysiące turystów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Miasto ma swój urok.

Gdynia ciągle rozbudowuje swoją infrastrukturę hotelową i konferencyjną. Obecnie remont przechodzi m.in. Teatr Muzyczny im. D. Baduszkowej, w którym powstanie druga co do wielkości największa scena w Polsce,  a także nowe sale konferencyjne.

85-letnia Gdynia posiada aktualnie niewiele ponad 1000 miejsc noclegowych w hotelach trzy - i czterogwiazdkowych.

Do najbardziej luksusowych hoteli w Gdyni należą Hotel Nadmorski, położony na klifie, tuż obok plaży i Bulwaru Nadmorskiego oraz Hotel SPA Faltom, leżący na granicy Gdyni i Rumi. W najbardziej eksluzywnej dzielnicy – Orłowie, znajdują się Hotel Kuracyjny oraz Hotel Willa Lubicz.
Do największych hoteli na terenie Miasta z Morza i Marzeń zaliczają się wiekowy juz Hotel Orbis Gdynia oraz młodziutki Hotel Hotton.

Wirtualne zwiedzanie miasta można odbyć poprzez stronę: www.giga.miasto.gdynia.pl


źródło: www. konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne